MSI MPG ARTYMIS 343CQR – wyjątkowy monitor o wyjątkowej nazwie

MPG ARTYMIS 343CQR

Firma MSI zaprezentowała monitory gamingowe z nowej serii Artemida. Nazwa nawiązuje do mitologicznej postaci będącej boginą łowów, zwierząt, lasów, gór i roślinności. Jest ona jednocześnie znana jako Luna (nów), bogini księżyca oraz wielka łowczyni. Podczas polowania nosiła ze sobą srebrny łuk, strzały oraz kołczan i jeździła na srebrnym rydwanie ciągniętym przez łanię ze złotym porożem. Jej wizerunek to zarówno uosobienie dobroci, jak i majestatu, często symbolizowany przez pełnię księżyca i nów.

Idealnie dopasowany do anatomicznej krzywizny ludzkiego oka

Seria MSI ARTYMIS to gamingowe monitory o promieniu krzywizny wyświetlacza 1000R. Promień ten idealnie dopasowany jest do anatomicznej krzywizny ludzkiego oka, dzięki czemu możemy jednocześnie oglądać całą zawartość ekranu bez nadwyrężania wzroku. Zakrzywiona konstrukcja monitora wzmocni również zanurzenia w grze, dzięki czemu można znacznie lepiej „odciąć się” od otaczającego Cię świata. W ten sposób, wrażenia z gry będą jeszcze lepsze. Lewa i prawa krawędź zakrzywionego ekranu są też od razu widoczne, co zwiększa nie tylko ergonomię związaną z użytkowaniem wyświetlacza, ale pomaga przyspieszyć również reakcję gracza na akcje, które rozgrywają się na ekranie.

Zoptymalizowany pod kątem konsolowych graczy

Z myślą o współpracy monitora z konsolami PS5 MSI opracowało specjalny tryb Console Mode, który na panelu QHD automatycznie akceptuje sygnał 4K i jednocześnie obsługuje tryb HDR. Dzięki temu monitor może zaoferować graczom najlepsze wrażenia z gry, pozwalając cieszyć się konsolowymi grami nawet na wyświetlaczu QHD.

Porty jakie znajdziemy to DisplayPort 1.4, 2 złącza HDMI oraz 4 złącza USB różnych typów.

Rozmiar to UWQHD!

Monitor MPG ARTYMIS 343CQR to potwór o proporcjach ekranu 21:9, zaprojektowany, aby podczas gry umożliwić obserwację z Twojej perspektywy, dzięki wzmocnieniu efektu widzenia peryferyjnego. Za sprawą rozdzielczości 3440×1440 pikseli i współczynnika proporcji ekranu wynoszącego 21:9, będzie można grać w najnowsze tytuły gier klasy AAA oraz cieszyć się wspaniałymi szczegółami, które widoczne są na całej powierzchni tego wyjątkowo szerokiego ekranu.

Najwyższe odświeżanie i najniższy czas reakcji

Produkt MSI charakteryzuje się 165-hercową częstotliwością odświeżania i 1-milisekundowym czasem reakcji matrycy. Takie parametry techniczne z pewnością przyniosą wiele korzyści profesjonalnym graczom, zwłaszcza tym, którzy grają w gry z dynamicznie zmieniającymi się scenami. Monitor obssługije Freesync Premium. Wyświetlacz jest zgodny ze standardem High Dynamic Range (HDR), więc zapewnia znacznie lepszą dokładność odwzorowania kolorów i większy kontrast.

Regulowana podstawa i unikalny wygląd

Gamingowe monitory MSI zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znacznie zwiększyć wygodę graczy podczas rozgrywki. Dzięki regulacjom pochylenia (od -5° do 20°), wysokości (od 0 do 100 mm) oraz przekręcenia (od -75° do 75°), można łatwo zmienić pozycję ekranu.

Dzięki systemowi oświetlenia MSI Mystic Light, gamingowe monitory ARTYMIS z zakrzywionym ekranem, oferują delikatne, rozproszone podświetlenie, doskonale wpasowujące się w otoczenie, które może być łatwo zsynchronizowane z każdym innym gamingowym produktem obsługującym technologię Mystic Light.

Dajcie znać jak podoba Wam się nowy monitor MSI!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!