Strona główna Aktualności Muzyczna promocja! Tidal HiFi na 180 dni oraz Apple Music na 3...

Muzyczna promocja! Tidal HiFi na 180 dni oraz Apple Music na 3 miesiące do wzięcia za darmo

-

Jeśli chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, to teraz jest dobra na to pora. Otóż Tidal oferuje aż 6 miesiący konta premium z HiFi za darmo! Jeśli jednak wolisz Apple Music, to teraz masz okazję zdobyć 3 miesiące premium również za darmo!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium.

180 dni konta premium z HiFi w Tidal

Proces uzyskania 180 dni premium wygląda tak samo, jak w przypadku poprzednich, podobnych promocji. Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze. Następnie trzeba uruchomić subskrypcję premium z HiFi. Po minięciu 180 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 39,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium. Od razu wtrącę, że Tidal HiFi to specjalna wersja konta premium, która wzbogacona została o dostęp do muzyki w bardzo wysokiej jakości.

3 miesiące konta premium w Apple Music

Standardowo nowi użytkownicy otrzymują miesiąc darmowego konta premium. Apple Music postanowiło jednak przygotować specjalną promocję, dzięki której okres ten trwa trzy razy dłużej.

(fot. Pepper)

Aby skorzystać z promocji należy być nowym użytkownikiem Apple Music (lub wcześniej nigdy nie zaczynać subskrypcji premium). Następnie trzeba zarejestrować się w usłudze. Ostatnim krokiem jest rozpoczęcie subskrypcji premium. Uwaga, po minięciu tych 90 dni automatycznie zostaną pobrane środki z Waszego konta (standardowo 19,99 zł). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium.

Tak jak napisałem wyżej, promocje są skierowane tylko i wyłącznie do nowych użytkowników. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy tych usług, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania z obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – musi on jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Tidal. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut. Nie wiem, czy ten sposób zadziała w przypadku Apple Music.

Korzystacie z usług streamingowych? Wykupujecie konto Premium? Dajcie znać w komentarzu!

 

 

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej