Nowe klasyczne telefony myPhone debiutują w Polsce!

myPhone 6410 LTE i myphone HALO 3 LTE oficjalnie w Polsce
fot. producenta

Do sprzedaży w Polsce trafiły właśnie nowe klasyczne telefony z klawiaturą, które przeznaczone są przede wszystkim dla seniorów. Poznajcie myPhone 6410 LTE oraz myPhone HALO 3 LTE.

Co oferują klasyczne telefony myPhone?

Jak poinformował producent, nowe telefony przeznaczone są dla mniej wymagających osób, które oczekują od urządzeń wysokiej jakości rozmów oraz przejrzystego i prostego w obsłudze interfejsu. Jak sugerują nazwy zaprezentowanych modeli, oferują one technologię VoLTE, która gwarantuje przede wszystkim lepszą jakość rozmów niż sieć 3G. 

Każde z urządzeń wyposażone zostało w wyjmowany akumulator (o pojemności 1400 mAh w myPhone 6410 LTE i 1000 mAh w HALO 3), dual SIM, port USB typu C, łączność Bluetooth oraz dodatkowe funkcje, spośród których warto wspomnieć o aparacie 0.3 Mpx, latarce czy radiu FM. 

myPhone 6410 LTE oferuje 2,4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 240×320 pikseli i zagęszczeniu pikseli na poziomie 167 ppi. Urządzenie posiada również duże przyciski oraz czytelny interfejs, co wpłynąć ma na wygodę korzystania z telefonu. Na wyposażeniu pojawiło się 64 MB pamięci RAM oraz 128 MB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. 

myPhone HALO 3 LTE został natomiast wyposażony w 2,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×320 pikseli i zagęszczeniu pikseli na cal na poziomie 173 ppi. W tym modelu producent zastosował dodatkowo uchwyt na smycz oraz przycisk SOS, który można wykorzystać w kryzysowej sytuacji- wystarczy przytrzymać go przez dłuższą chwilę, żeby aktywować dźwięk alarmowy, wysłać SMS lub wykonać połączenie do wybranego kontaktu. myPhone HALO 3 LTE posiada też w zestawie sprzedażowym stację dokującą, za pomocą której w prosty sposób można naładować urządzenie.

Ile kosztują nowości myPhone?

Oba telefony dostępne są w Polsce w sklepie internetowym producenta oraz w wybranych elektromarketach. myPhone 6410 LTE wyceniony został na 149 złotych, natomiast myPhone HALO 3 LTE to wydatek rzędu 199 złotych. 

Źródło: mpTech

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!