Nadchodzi jedna z najważniejszych premier od Apple!

Apple

Ważna informacja dla fanów Apple – amerykański gigant rozesłał zaproszenia na swoją konferencję. Odbędzie się ona już za kilka dni i może to być ich najważniejsza premiera, o ile nie najważniejsza premiera tego roku!

One more thing.

Właśnie takie hasło widnieje na zaproszeniu, które rozesłało Apple. Już 10 listopada tego roku, w przyszły wtorek, amerykański gigant chce pokazać coś jeszcze. Według domniemań większości internautów, w tym także i moim, właśnie tego dnia możemy zobaczyć pierwsze komputery tego producenta z procesorami ARM. Tak swoją drogą, samo hasło nawiązuje do przemówień legendy tej firmy, ś.p. Steve’a Jobsa. Wracając, jeśli dobrze przewidujemy, to dzieli nas tylko chwila od komputerów z logiem nadgryzionego jabłuszka z zupełnie nowymi procesorami, które mogą być czymś rewolucyjnym.

Apple

Zobacz także: Kolejna afera Apple? – 500 milionów dolarów kary

Nie wiadomo jednak, jakie dokładnie będą to komputery. Pamiętajmy, Apple w swojej ofercie ma komputery All-in-One, czyli iMac, minikomputery Mac mini oraz laptopy MacBook. Najciekawsze jednak byłyby właśnie laptopy z tymi procesorami, przenośne, małe urządzenia, które, według przecieków, oprócz dużej wydajności, mają cechować się dużą energooszczędnością. Oczywiście, może to być zupełnie coś innego, lecz mam szczerą nadzieję, że moje przewidywania się potwierdzą. Wszystkiego dowiemy się już we wtorek, 10 listopada o godzinie 19:00 naszego czasu na konferencji online!

Jak myślicie, co pokaże tego dnia Apple? Też myślicie,
że to będą komputery na architekturze ARM?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!