Nadchodzi nowy średniak firmy HMD

Nadchodzi nowy średniak firmy HMD

Rynek smartfonów stale się powiększa. Urządzenia przeróżnych producentów próbują zdobyć zaufanie klientów. Firma HMD przejmując sektor mobilny po producencie Nokia prezentuje swoje możliwości. Nowa propozycja powalczy ze średniakami na rynku. 

Co reprezentuje telefon HMD View?

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że będzie to raczej średnia półka. Nowy fiński smartfon ma oferować ekran OLED FHD+ (prawdopodobnie 6,4 cala) z metalową ramką. Jest to fajne rozwiązanie, którego nie brakuje u konkurentów. Producent umieści w urządzeniu także procesor Qalcomm Snapdragon 6s Gen 3 ze wsparciem 8 pamięci RAM. Zastosowany chipset automatycznie wskazuje, że HMD View otrzyma łączność 5G. Oprócz tego ten smartfon ze średniej półki jako główny aparat otrzyma 50-megapikselowy aparat i baterię o pojemności 4700 mAh. Byłoby to zgodne z rynkowym standardem. Informacji na temat urządzenia jest niewiele, ponieważ z przecieków dowiadujemy się także, że HMD View może być dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: Meteor Black, Ice i Velvet.  

Nadchodzi nowy średniak firmy HMD
Wpis portal X / Fot. smashx_60

Wejście na rynek z nowymi smartfonami musi być opłacalny. Właśnie dlatego istotne jest, aby każde zaprezentowane urządzenie mogło zaskoczyć swoją jakością oraz ceną. Czy HMD sprosta oczekiwaniom klientów? Trudno powiedzieć, ponieważ na chwilę obecną smartfony z rodziny HMD Pulse po prostu są. Fiński producent naprawdę musi się postarać inwestując w technologiczne rozwiązania oraz rozpoznawalność marki. Niewiele osób kojarzy nowego fińskiego gracza na rynku. Już niedługo przekonamy się, czy smartfony HMD Skyline oraz View i wiele innych zmienią tę sytuację.

Źródło: Notebookcheck

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!