Nadchodzi Telegram Premium! Oto co zaoferuje

Telegram
Telegram w przeglądarce internetowej

Już dosyć dawno zostało zapowiedziane, że pojawi się odmiana płatna komunikatora Telegram. Jak się okazuje, właśnie poznaliśmy pierwsze ważniejsze szczegóły.

Telegram Premium jest testowany! Co takiego zaoferuje?

Telegram to wyjątkowo popularny komunikator internetowy oferujący wiele ważnych funkcji. Już dawno zapowiadano, że pojawi się wersja premium, choć zastrzegano, że najważniejsze funkcje pozostaną darmowe. W zasadzie to domyślaliśmy się, że płatna subskrypcja to będzie raczej dodatkowa zawartość niż dostęp do jakichś kluczowych funkcji. Teraz natomiast wiemy nieco więcej.

Telegram Premium ma być dostępem do chociażby specjalnych naklejek i dodatkowych reakcji. Subskrybenci będą też mieli przy swoim nicku specjalny znaczek w formie gwiazdki. Gwiazdka będzie wyświetlać się na liście kontaktów u innych użytkowników.

telegram premium
(Źródło: @alex193a)

Póki co, to wszystko, co wiemy. Nie znamy też ceny, ale zapewne ta będzie niewielka, wręcz symboliczna. Osobiście uważam, że będzie to 0,99 lub 1,99 USD. Myślę, że w Polsce kwota nie powinna być większa niż 5-6 złotych. Warto pamiętać, że do tej pory wszystkie usługi Telegrama są dostępne za darmo i jeśli nagle pojawiłyby się wysokie ceny za dostęp do premium contentu, to użytkownicy mogliby być po prostu wkurzeni.

Źródło: @alex193a

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!