Nadchodzi Xiaomi Mi Band 7 Pro! Ma mieć GPS

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7 (fot. Xiaomi)

Nie tak dawno temu zadebiutował Xiaomi Mi Band 7. Wbrew pierwszym przeciekom, nie oferuje on GPS-a. Jak się jednak okazuje, plotki mogły być trafne, jednak mówiły o innym sprzęcie, a dokładnie o Xiaomi Mi Band 7 Pro.

Xiaomi Mi Band 7 Pro – lepsza wersja nowej opaski?

Tydzień temu, a dokładnie 24 maja 2022 roku zadebiutował Xiaomi Mi Band 7. Spodziewaliśmy się kilku zmian, ale też sporej nowości w postaci GPS. Niestety, ten zadebiutował bez tego elementu i w zasadzie finalnie jest ciut ulepszoną wersją poprzednika (który jest ulepszoną wersją poprzednika, który… sami wiecie co).

Jak się jednak okazuje, Xiaomi nie powiedziało ostatniego słowa. Tak jak aktualnie mamy Mi Banda 7 i Mi Banda 7 NFC, to do tej rodziny może dołączyć trzeci model. Mowa tu o Xiaomi Mi Band 7 Pro, który może zaoferować wyczekiwany GPS. No i nie będzie ta opaska gorsza od modelu NFC, bowiem też zaoferuje moduł NFC oraz baterię 250 mAh.

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7

Co ciekawe, opaska może zadebiutować wraz Xiaomi 12 Ultra, który ma mieć aparat powstały przy współpracy z marką Leica. Premiera jest przewidziana na lipiec 2022.

Do tej pory opaski Xiaomi można było łatwo rozróżnić i je polecać, bowiem gigant nie wydawał ich tak często i tak dużo. Jak widać, nawet i to się zmienia i już teraz będą to trzy opaski. Co będzie za jakiś czas? A więcej sprzętu może też oznaczać, że ich wsparcie będzie… przeciętne. Na szczęście jest GadgetBridge.

Źródło: Notebookcheck.net przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!