“Najmocniejszy Galaxy” w drodze. Samsung zapowiada Unpacked!

"Najmocniejszy Galaxy" w drodze. Samsung zapowiada Unpacked!

Samsung zdążył już w tym roku pokazać sporą ilość sprzętów – od flagowej serii S21, do średnio pułkowych A52 oraz A72. Producent właśnie zapowiedział kolejny event, który odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 16 (naszego czasu). Co nowego ujrzymy?

To nie będzie smartfon!

Czy ktoś mówił, że najmocniejszy Galaxy most być smartfonem? Wręcz przeciwnie! Ostatnie przecieki zaczęły ujawniać nową gamę notebooków, która ma zostać zaprezentowana podczas najbliższego eventu. Konkretniej mówimy tutaj o  Galaxy Book Pro i Galaxy Book Pro 360. To właśnie te nowe laptopy, zajmą miejsce najmocniejszych urządzeń w gamie. Poniżej możecie zobaczyć rendery obu sprzętów:

"Najmocniejszy Galaxy" w drodze. Samsung zapowiada Unpacked!

Specyfikacja najnowszych produktów z linii Galaxy Book zapowiada się bardzo obiecująco. W kwestii specyfikacji, wiemy już całkiem dużo. Oba laptopy napędzane będą najnowszymi procesorami Intel 11 generacji, które opcjonalnie otrzymają wsparcie LTE lub 5G. Karty graficzne jakie znajdą się na ich pokładzie to Intel Iris Xe lub Nvidia MX450 (niepotwierdzone). Prosto z pudełka otrzymamy rownież system Windows 10.

Wiadomo nam zarówno, że Galaxy Book 360 będzie posiadał dotykowy ekran ze wsparciem rysika S-Pen. Oba modele będą dostępne w wersji trzynasto oraz piętnastocalowej. Przecieki sugerują również, że Galaxy Booki  zobaczymy w dwóch wersjach kolorystycznych – Pro w granatowy oraz srebrnym, a model 360 w niebieskim i złotym.

Całą konferencję będziecie mogli obejrzeć na kanale YouTube Samsunga

Będziecie oglądać konferencję? Czekacie na inne, nieujawnione produkty? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!