Najprawdopodobniej poznaliśmy wygląd Honora 30S

Najprawdopodobniej poznaliśmy wygląd Honora 30S
Honor 30S

Wrzesień przyniósł nam premierę modelu Honor 20S. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo producenta z Państwa Środka zaprezentuje światu następcę tego urządzenia. Teraz w sieci pojawiły się rendery, które tak naprawdę zdradzają nam sporo na temat wyglądu nadchodzącej nowości chińskiej firmy!

Honor 30S

Oczywiście chiński producent nadal nie zapowiedział premiery tego modelu. Plotki mówią jednak, że oficjalna prezentacja miałaby odbyć się już w kwietniu tego roku. Niestety, ale firmie Honor nie udało się wszystkiego utrzymać w tajemnicy. W serwisie Weibo pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć butelkę Sprite z etykietą promującą właśnie niezaprezentowany jeszcze model Honor 30S. Zdjęcie to zdradza nam także, że smartfon ten będzie wspierać sieć 5G. Oczywiście niedługo po pojawieniu się w sieci fotografii powstały rendery na bazie tego zdjęcia. Oczywiście nadal nie wiemy ile aparatów tylnych otrzyma nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka czy nie wiemy nic na temat wyglądu frontu.

Najprawdopodobniej poznaliśmy wygląd Honora 30S

Niemniej jednak plecki Honora 30S tak naprawdę niczym się nie wyróżniają i wpisują się w trendy panujące od dłuższego czasu na rynku mobilnym. Jestem wręcz pewny, że chiński producent zdecyduje się na wykorzystanie wyświetlacza z dziurą skrywającą pojedynczy lub podwójny aparat do zdjęć typu selfie. Co ze specyfikacją? Tutaj także możemy opierać się jedynie na plotkach, a nie oficjalnych informacjach.

Zobacz także: Huawei P40 Pro może otrzymać aż trzy aparaty przednie

Pamiętacie jeszcze Honora 20S? Smartfon ten zadebiutował z Kirinem 810. Tym samym nie spodziewałbym się, że Honor 30S będzie flagowcem, a raczej bardzo mocnym średniakiem. Przedpremierowe przecieki mówią o Kirinie 820, który tak naprawdę jeszcze nie trafił na rynek. Oczywiście premiera tej jednostki może odbyć się razem z serią P40 firmy Huawei, ale na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać. Niemniej jednak jeśli Honor odpowiednio wyceni swoją nowość to bardzo możliwe, że smartfon ten będzie cieszył się naprawdę sporą popularnością.

Co myślicie o tak wyglądającym Honorze 30S? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!