Największy w Europie sklep Xiaomi otworzyło w Paryżu na Champs Élysées – zaraz obok salonu Apple

mi store paryż 1

Salony Xiaomi otwierają się nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Tym razem przyszedł czas na stolicę Francji i Pola Elizejskie. Gigant z Państwa Środka postanowił tam stworzyć coś czego jeszcze nie widzieliśmy na Starym Kontynencie!

Mi Store na Champs Élysées

Rok 2018 był przełomowym rokiem dla Xiaomi. Chiński gigant na dobre rozpoczął ekspansję globalną i zaczął skupiać się także na europejskich rynkach. Najbliższe dwanaście miesięcy ma przynieść nam dalszą walkę o klientów z Starego Kontynentu i potwierdza to otwarcie kolejnego stacjonarnego sklepu z produktami giganta z Państwa Środka. Na Polach Elizejskich został otwarty właśnie największy w Europie salon Mi Store.

Jak przystało na otwarcie sklepu Xiaomi przygotowano liczne promocje dla pierwszych klientów. Mi Max 3 był dostępny w cenie 220 euro (50 euro zniżki), Pocophone F1 w cenie 320 euro (40 euro zniżki), a przy zakupie Mi 8 za 430 euro klienci otrzymywali specjalny voucher o wartości 50 euro do wykorzystania przy kolejnych zakupach w Mi Store. Oczywiście liczba urządzeń objętych promocją była ograniczona. Pierwsi klienci pojawili się już wcześnie rano, a samo otwarcie nastąpiło dopiero o godzinie 13.00. Nieprzypadkowa jest także lokalizacja. Sklep Xiaomi sąsiaduje z Apple Store i ma nawiązać z nim realną walkę o klienta.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – ten telefon to kolejny krok ku bezramkowości

I trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia, paryski salon Mi Store robi piorunujące wręcz wrażenie. Sklep jest ogromny, a co więcej jest on podzielony na specjalne strefy mające ułatwić klientom znalezienie dokładnie tego czego szukają. Xiaomi przygotowało strefę audio, strefę dla dzieci, strefę urządzeń domowych czy kamer. Większość produktów jest także rozpakowanych, a co za tym idzie możemy przetestować ich działanie na własnej skórze. To jednak nie jedyny Mi Store, który pojawi się we Francji. Już niedługo gigant z Państwa Środka powinien otworzyć kolejne sklepy mające przybliżyć portfolio firmy Francuzom. Miejmy nadzieję, że podobny salon powstanie także w naszym kraju!

mi store paryż 6 mi store paryż 7 mi store paryż 3

Co myślicie o paryskim salonie Mi Store? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!