Nareszcie! Z FAQ Telegrama możecie zapoznać się po polsku!

Telegram
Telegram Web

Telegram to komunikator internetowy, który staje się coraz popularniejszy w kraju nad Wisłą. Oczywiście pomaga w tym fakt, że już od jakiegoś czasu z aplikacji możemy oficjalnie korzystać po polsku, a także została uruchomiona dedykowana witryna internetowa dla polskich użytkowników. Czas na kolejny krok! Od teraz możemy przeczytać FAQ Telegrama w całości po polsku!

FAQ (po angielsku: Frequently Asked Questions), to skrót dosłownie znaczący najczęściej zadawane pytania. Jest to bardzo wygodna i przejrzysta forma, która pozwala zapoznać się z danymi produktami, platformami i innymi rzeczami. FAQ ma również Telegram, w którym napisano wiele ważnych rzeczy, chociażby w temacie bezpieczeństwa. Niestety, do tej pory nie mogliśmy tych informacji przeczytać po polsku.

Warto przeczytać: Telegram i wideorozmowy? Tak, ale póki co tylko na iOS

Najczęściej zadawane pytania Telegramowi nareszcie po polsku!

Telegram dzieli się sporą ilością informacji. Niestety, do tej pory najbliższym nam językiem, dzięki któremu mogliśmy się zapoznać z FAQ, był angielski, co czasami mogło być pewną barierą. Na szczęście grupa tłumaczy wzięła się do pracy i wszystkie najczęściej zadawane pytania Telegramowi przetłumaczyła na polski – oczywiście wraz z odpowiedziami :).

Warto zobaczyć: Oficjalnie: Telegram z językiem polskim!

Dlaczego warto zapoznać się z FAQ Telegrama? To właśnie w tym miejscu dowiemy się dlaczego Telegram jest bezpieczny, na jakich systemach bezpieczeństwa się opiera i dlaczego nie wszystkie czaty są szyfrowane metodą End-to-End (wydaję mi się, że to jest jeden z najczęstszych powodów, przez który ludzie nie chcą korzystać z Telegrama). Dodatkowo możemy dowiedzieć się co zrobić jeśli nasz telefon z zalogowanym Telegramem zostanie skradziony, na czym zarabia Telegram, jak działa paszport Telegrama oraz wiele więcej.

Z FAQ Telegrama możecie zapoznać się pod >>tym linkiem<<.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!