Użytkownicy Netflix Premium będą mogli korzystać z nowych funkcji zupełnie za darmo!

Neftlix
Netflix

Najwyższy plan dostępny na platformie Netflix zostanie wzbogacony o bardzo przydatne funkcje, które dla wszystkich użytkowników w tym planie, dostępne będą bez dodatkowych opłat.

Nowe udogodnienia

Netflix wciąż stara się podnosić poziom swoich usług i trzeba przyznać, że robi to w bardzo zbalansowany sposób. Dzięki temu każdy poszczególny plan subskrypcji dostępny na ich stronie doskonale oddaje potrzeby użytkowników. W ostatnim czasie Netflix zbiera jednak niepochlebne opinie, głównie przez wprowadzenie do najniższego planu reklam oraz za walkę ze współdzieleniem kont. Tym razem jednak należy pochwalić lidera streamingowego, za znaczne podniesienie komfortu użytkowników. Mowa tutaj o wprowadzeniu dźwięku przestrzennego i zmianę zasad pobierania na urządzenia powiązane z kontem głównym.

Dźwięk przestrzenny

W najwyższym planie użytkownicy mają od teraz dostęp do dźwięku przestrzennego, który w bardzo wyraźny sposób wpływa na jakość odtwarzanego filmu lub serialu. Na początku funkcja będzie dostępna wyłącznie dla wybranych produkcji, ale z czasem ma pojawiać się przy każdej większej i ważniejszej premierze. W jaki sposób sprawdzić różnicę? Wystarczy wpisać w pole wyszukiwarki hasło „dźwięk przestrzenny”, aby pojawiła się przed naszymi oczami pełna lista produkcji oferujących nową funkcję. Ważne jest to, że zmiany wprowadzone zostają dla obecnych i przyszłych użytkowników planu Netflix Premium, także tych, którzy postanowią zmienić swój obecny plan na ten najwyższy. Próbkę zamian możecie usłyszeć w powyższym wideo.

Pobieranie

Pobieranie filmów i seriali na telefon, laptop, tablet, czy komputer stacjonarny to duże ułatwienie, z którego ochoczo korzysta duża część użytkowników. Do tej pory można było powiązać wyłącznie 4 urządzenia ze swoim kontem, ale od dziś jest to już 6 urządzeń.

Źródło: upflix.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!