Netflix z nowymi grami! Oto tytuły

Netflix
(fot. Anastasia Shuraeva z Pexels)

Nie wiem czy pamiętacie, ale Netflix rozwija się w branży gamingu. Chodzi tutaj o gry mobilne dostępne w ramach tej samej subskrypcji co materiały wideo. Jak się okazuje, do biblioteki dodano dwie nowości.

Netflix i nowe gry

Netflix dalej rozwija swoją gałąź związaną z gamingiem. Jak już od dawna wiadomo, chodzi tutaj o gry mobilne, które możemy zainstalować za darmo. Wystarczy mieć wykupioną subskrypcję Netflixa – tak, tę normalną dającą dostęp do materiałów wideo w postaci filmów i seriali.

Do tej pory Netflix listę dostępnych tytułów uzupełniał już kilka razy, przy czym biblioteka wcale nie jest zbyt spora. Teraz natomiast dodano dwie gry, a są to:

  • Arcanium: Rise of Akhan
  • Krispee Street.

Ta pierwsza to całkiem ciekawa strategiczna gra karciana typu roguelike z otwartym światem. Muszę dodać, że jest ona jednoosobowa. Krispee Street to natomiast gra oparta na popularnym komiksie internetowym oferująca graczowi łamigłówki do rozwiązania. Również i ten tytuł jest jednoosobowy.

Obydwie gry już są dostępne na Netflixie. Wystarczy z poziomu smartfona uruchomić aplikację Netflix i przejść do zakładki z grami. Tam powinniśmy znaleźć te nowości.

Źródło: Netflix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!