Nintendo Switch tanieje w Europie. To dobra wiadomość

nintendo switch

Już niedługo do sklepów wejdzie odświeżone Nintendo Switch z ekranem OLED. Z tego też powodu firma postanowiła obniżyć ceny już istniejących wersji.

Nintendo Switch jest za drogie? Mam dobrą wiadomość!

Już za moment do sprzedaży wejdzie nowa wersja Switcha, która zaoferuje chociażby ekran OLED. Starsze edycje nadal jednak będą tymi “aktualnymi”, więc warto je kupić. I mam tutaj bardzo dobrą wiadomość. Otóż Nintendo postanowiło obniżyć ceny Switchów w Europie!

Jak wyglądają nowe ceny? Nowa cena ma wynosić 269,99 EUR lub 259,99 GBP. Do tej pory było to 329,99 EUR lub 279,99 GBP. Co jednak z polską ceną? Redakcja cd-action napisała do polskiego dystrybutora i ten wydał te same oświadczenie.

Nintendo of Europe zmienia europejską cenę handlową konsoli Nintendo Switch dla sprzedawców. Ponad cztery i pół roku po premierze Nintendo Switcha nadal cieszy się dużą dynamiką sprzedaży w Europie. Po dokładnym rozważeniu różnych czynników, w tym kursów walut w Europie i zbliżającej się premiery Nintendo Switch OLED, zdecydowaliśmy, że nadszedł odpowiedni moment na zmianę europejskiej ceny handlowej Nintendo Switcha. Ceny handlowe Nintendo Switch Lite i nadchodzącego Nintendo Switch OLED nie ulegają zmianie.

W walucie euro różnica w cenie jest całkiem spora, bowiem jest to około 319 złotych. Musimy jednak jeszcze chwilę poczekać na obniżkę. Warto tutaj dodać, że Switch OLED pojawi się już 8 października.

Źródło: cd-action

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!