Nothing Ear (Stick) – znamy więcej szczegółów

Nothing Ear (Stick) (fot. Nothing)
Nothing Ear (Stick) (fot. Nothing)

Nothing już od paru dni poddymia w kontekście premiery nowego sprzętu. Już wiemy, że mają być to słuchawki TWS. Teraz jednak najnowszy wyciek mówi znacznie więcej.

Nothing Ear (Stick) – tańsze Nothing Ear (1)?

Już jakiś czas temu Nothing opublikowało grafiki pokazujące, że pojawi się nowy produkt, który ma przede wszystkim wyglądać ładnie. W zasadzie to ujawniono etui słuchawek, które przypomina szminkę.

Kuba Wojciechowski znany z publikacji wielu wycieków, pokazał jak mają wyglądać faktyczne słuchawki. Te do bólu przypominają Nothing Ear (1) aczkolwiek z pewnymi różnicami. Mowa tu o braku silikonowych gumek. To też może znaczyć, że nowy sprzęt nie zaoferuje ANC. Ponadto etui prawdopodobnie też nie będzie obsługiwać ładowania bezprzewodowego.

Tym samym możemy domyślać się, że Nothing Ear (Stick) będą tańszą alternatywą dla Nothing Ear (1). Do tego pudełko będzie cylindryczne, a więc i mniejsze, co ułatwi noszenie słuchawek w kieszeni. Warto jednak zaznaczyć, że Nothing nie będzie pierwszym producentem, który wydaje słuchawki z etui w kształcie szminki. To samo jakiś czas temu zrobił Huawei.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!