Nothing Ear (Stick) zostaną pokazane jeszcze w październiku

Nothing Ear (Stick) (fot. Nothing)
Nothing Ear (Stick) (fot. Nothing)

Nie tak dawno temu przedstawiliśmy Wam przecieki na temat przyszłych słuchawek firmy Nothing. Teraz natomiast producent sam opublikował zaproszenie na premierę.

Nadchodzą słuchawki Nothing Ear (Stick)

Firma Nothing opublikowała datę premiery nowych słuchawek TWS. Wydarzenie odbędzie się 26 października o godzinie 16:00 czasu polskiego. Zaproszenie przedstawia kolejne zdjęcie produktu, które w sumie mówi dokładnie tyle samo, co już wiedzieliśmy – case będzie mały i podłużny, a z wyglądu przypominać ma szminkę.

Co ciekawe, według niedawnych przecieków można było uznać, że Ear (Stick) będą nieco zubożoną wersją Nothing Ear (1). Mówiły o tym rendery, które przedstawiały do bólu podobne słuchawki do poprzedniczek, ale bez gumek. Ponadto tak mały case raczej nie zaoferuje ładowania bezprzewodowego. A tu proszę, na zaproszeniu jest napisane:

nasze najbardziej zaawansowane doświadczenie dźwiękowe

Nothing Ear (Stick) - zaproszenie (fot. Android Central)
Nothing Ear (Stick) – zaproszenie (fot. Android Central)

Według certyfikacji FCC, sprzęt zapewni nam łączność Bluetooth 5.2, a każda ze słuchawek ma mieć ogniwo 36 mAh. Oczywiście nie zabraknie portu USB-C. Ale zaznaczam, że wszystkiego dowiemy się już 26 października.

Źródło: Android Central

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!