Nowa aplikacja Biedronki tuż za rogiem! Zaoferuje ciekawe funkcje

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Biedronka ma w zamiarze wypuścić nową aplikację mobilną. Teraz właśnie dowiedzieliśmy się, że wydarzy się to jeszcze w maju!

Biedronka i nowa aplikacja mobilna

O tym, że Biedronka chce mieć nową aplikację mobilną, to wiedzieliśmy od jakoś marca. Teraz jednak poznaliśmy jakieś konkretne szczegóły. Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe postanowienia regulaminu karty Moja Biedronka. Powodem tego jest właśnie fakt wypuszczenia nowej appki Biedronka. To też oznacza zmianę nazwy programu z Twoja Biedronka.

Aplikacja ma zaoferować cyfryzację karty Moja Biedronka, ale nadal będzie opcja korzystania z takiej tradycyjnej. Ponadto program ma pozwolić na skanowanie produktów w sklepie i poznanie ich ceny. Pojawią się także gazetki z promocjami, opcja współdzielenia konta, historia zakupów (w tym zapewne e-paragony), a także mają pojawić się płatności BLIK. Nie wiemy jednak za co i po co będziemy płacić BILIKIEM.

Serwis Cashless zapytał o te płatności biuro prasowe Biedronki, jednak pozostawiono to bez komentarza. Operatorem tych transakcji ma być system T-Pay. Cashless dodaje, że aplikacja wystartuje już za kilka dni. Tym samym Biedronka dołącza do grona sklepów, gdzie aplikacja mobilna staje się ważnym partnerem podczas zakupów.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!