Nowe produkty Apple już w lipcu? Kolejne przecieki potwierdzają to założenie…

Nowe produkty Apple już w lipcu? Kolejne przecieki potwierdzają to założenie...

Mimo licznym przypuszczeniom, na WWDC20 Apple nie zaprezentowało żadnych nowych produktów. Jednak według ostatnich przypuszczeń, nowe produkty mamy szansę ujrzeć jeszcze w tym miesiącu. Wśród nowych może znaleźć się iMac, kolejna generacja bezprzewodowych słuchawek i nie tylko …

Braki w dostępnościach niektórych produktów

Po wejściu na stronę jabłkowego producenta, możemy sprawdzić, że produkty takie jak iMac 27″, Apple TV oraz HomePod wyświetlają się jako niedostępne. Zwykle jest to oznaka, że apple niebawem planuje zastąpić ten produkt nowym. Może to być kolejna nieoczekiwana premiera, tak jak w przypadku ostatnich iPadów Pro, Magic Keyboard oraz iPhone’a SE 2020, które w ostatnim czasie stały się standardem u tego producenta.

Zobacz także: iPadOS 14 – nowe funkcje i pierwsze wrażenia

Oto czego możecie się spodziewać na najbliższych dniach:

iMac Pro 27″

Tak jak wcześniej wspominałem, iMac 27″ stał się niemożliwy do kupienia na oficjalnej stronie Apple. Może to być za sprawą nieodległej premiery kolejnej generacji tego sprzętu. Niestety wszystko wskazuje na to, że na dziś jest to jedyny iMac z podstawowej linii, który zyska nowe podzespoły oraz wygląd.

Już na kilka tygodni przed WWDC20 mówiło się równiej o odświeżeniu najmniejszej wersji, lecz według ostatnich doniesień ta premiera przesunie się na jesień. Nowa generacja może być zaopatrzona w ekran o większym rozmiarze – z 27 nawet na 30 cali. Wszystkie doniesienia potwierdzą się do końca tego miesiące, kiedy Apple oficjalnie wyda nowe produkty.

Nowe produkty Apple już w lipcu? Kolejne przecieki potwierdzają to założenie...

iMac Pro

iMac Pro jest jednym z niewielu produktów w gamie Apple, które nie był odświeżane od jej premiery – w tym przypadku od 2017 roku. Sprzęt jest komputerem typu 2 in 1, dostarczającym wysokie osiągi grafikom i innym potrzebującym dużej mocy obliczeniowej, oraz wysokiej jakości ekranu. Teraz przyszłość tego urządzenia stoi w mocno newralgicznym momencie – albo oferta będzie zaktualizowana, albo produkcja zostanie przerwana.

Nowe produkty Apple już w lipcu? Kolejne przecieki potwierdzają to założenie...

AirPods

Znany wszystkim leaker Jon Prosser już kilka miesięcy temu doniósł o nowych AirPods w drodze. Mimo tego Apple nie zaprezentowało żadnej nowej wersji w ostatnich miesiącach, ta ma szansę nadejść na dniach. Kolejny model może nosić nazwę AirPods X, lite lub studio – ta informacja nie została jeszcze potwierdzona

Apple TV

Jest to kolejny produkt ujawniony przez wymienionego wcześniej leakera. Ostatnia generacja TV 4K została zaprezentowana 3 lata temu. Wyposażona w procesor A10X jest już trochę przestarzałym urządzeniem. Nowa wersja ma mieć na pokładzie znany z iPadów Pro A12X, oraz maksymalnie 128Gb pamięci do dyspozycji użytkownika.

HomePod

W ostatnim czasie, dostępność HomePoda wielokrotnie pojawiała się i znikała na stronie Apple. Na ten moment zapasy się wyczerpały, co może oznaczać niedaleką premierę następcy jabłkowego smart głośnika.

Nowe produkty Apple już w lipcu? Kolejne przecieki potwierdzają to założenie...

Teraz, lub we wrześniu

Nowe produkty firmy Apple mogą zadebiutować nawet w tym miesiącu. Musimy jednak pamiętać, że po wakacjach odbędzie się September Event, na którym światło dzienne ujrzą nowe iPhone’y, Watche oraz … inne sprzęty. Przez ostatnie nieoczekiwane premiery amerykańskiego producenta, trudno nam dokładnie określić jakie sprzęty zostaną pokazane w trakcie tego miesiąca.

A Wy co myślicie o prawdopodobnych premierach nowego sprzętu Apple? Odświeżone produkty ujrzą światło dzienne w lipcu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!