Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj w Polsce sporo nowych urządzeń, z których większość przeznaczona jest do inteligentnego domu. Swojej oficjalnej premiery w naszym kraju doczekały się również słuchawki Redmi Buds 3 Lite oraz smartwatch Redmi Watch 2 Lite. Oto, co oferują nowe produkty Xiaomi. 

Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Pierwszą nowością, która została dziś wprowadzona do Polski, jest odkurzacz Xiaomi Vacuum Cleaner G11. Oferuje on maksymalną moc ssania na poziomie 185 AW, która w porównaniu do poprzedniej generacji wzrosła o 23%. Jak informuje producent, bateria zamontowana w odkurzaczu wystarcza na godzinę odkurzania w trybie ECO.  

Xiaomi chwali się, że odkurzacz został wyposażony w nową końcówkę, która umożliwia odkurzanie dywanów, powierzchni drewnianych i innych. Co ciekawe, potrafi sama się czyścić – bezpiecznie ucina zaplątane włosy i nitki blokujące wlot. Warto jeszcze wspomnieć, że odkurzacz mierzy stopień zanieczyszczenia wciąganego powietrza i na tej podstawie sam reguluje moc. Tego typu rozwiązanie ma sprawić, że odkurzanie będzie cichsze, a sam akumulator ma starczyć na dłużej.

Cena Vacuum Cleaner G11 została ustalona na 1799 złotych. 

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Nowy robot sprzątający Xiaomi oferuje moc ssącą na poziomie 2200 Pa. Jak sama nazwa wskazuje, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite nie tylko odkurzy, ale również zmyje podłogę. Odkurzacz sam nawiguje po mieszkaniu, zapamiętuje jego rozkład i optymalizuje trasę. Warto dodać, że jest niewielki, co sprawia, że może bez problemu dotrzeć do większości miejsc. Potrafi także podjechać pod progi czy też inne przeszkody o wysokości 2 cm. 

Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite jest zasilany przez akumulator o pojemności 2600 mAh, ale producent nie podaje szczegółów na temat czasu pracy na pojedynczym ładowaniu. Odkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji lub głosowo, gdyż urządzenie kompatybilne jest z Asystentem Google i Amazon Alexa. 

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite kosztuje 1099 złotych, ale od 27 stycznia robot będzie dostępny w specjalnej promocji, w której można go będzie nabyć za 959 złotych.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2

Ten model z kolei może pochwalić się mocą ssącą na poziomie 2700 Pa. Odkurzacz posiada także dwa zbiorniki: jeden na kurz i drugi na wodę – mają one pojemność (odpowiednio) 550 ml oraz 250 ml. Za zasilanie Mi Robot Vacuum-Mop 2 odpowiada akumulator o pojemności 3200 mAh, który według zapewnień producenta bez problemu odkurzy i umyje 150 m2 podłogi na jednym ładowaniu. Co ciekawe, może także ustawić natężenie dozowania wody w zależności od poziomu zabrudzenia powierzchni. 

Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Cena została ustalona na 1499 złotych, a w promocji Mi Robot Vacuum-Mop 2 oferowany będzie za 1349 złotych.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Kolejny z zaprezentowanych modeli może pochwalić się mocą ssącą 3000 Pa. Xiaomi chwali się, że robot został wyposażony w rewolucyjną nawigację, która oparta jest na technologii lidar, czyli laserowym rozpoznawaniu obiektów 3D. Zastosowanie tego typu technologii ma sprawić, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro dokładniej posprząta każdy zakamarek mieszkania omijając przy tym wszystkie przeszkody. 

Jeśli chodzi o funkcje mopowania, to sprzęt wykorzystuje dźwięki o wysokiej częstotliwości, co ma pomóc w dokładniejszym czyszczeniu.  Pojemnik na kurz w tym przypadku ma pojemności 450 ml, a sam odkurzacz oferuje akumulator 5200 mAh. 

Cena regularna kształtuje się na poziomie 1999 złotych, natomiast cena promocyjna – 1799 złotych.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra 

Ostatni z zaprezentowanych modeli jest najmocniejszy i najlepiej wyposażony. Jak informuje producent, robot potrafi opróżnić pełny pojemnik śmieci w 10 sekund przy wykorzystaniu opcjonalnej stacji dokującej Auto-empty Station. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra ma moc 4000 Pa, akumulator 5200 mAh, system nawigacji lidar oraz pojemnik na kurz 450 ml. 

Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra w zestawie ze stacją dokującą kosztuje 3398 złotych, a w promocji cena została ustalona na 2999 złotych.

Stacja dokująca Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station

Nowa stacja dokująca pozwala opróżnić pojemnik na śmieci w bardzo krótkim czasie. Co ważne, w antybakteryjnym worku mieszą się aż cztery litry kurzu. Sama stacja ma nowoczesny design i działa wyłącznie z odkurzaczem Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. 

Nowe produkty Xiaomi oficjalnie w Polsce. Co przygotował dla nas producent?

Akcesorium zostało wycenione na 1099 złotych. 

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!