Nowe rendery ujawniają nam wygląd Huawei Enjoy 20

Nowe rendery ujawniają nam wygląd Huawei Enjoy 20

W sieci od jakiegoś czasu pojawiają się plotki mówiące, że już 26 lipca tego roku firma Huawei ma zaprezentować światu model oznaczony jako Enjoy 20. Teraz w sieci pojawiły się rendery tego sprzętu, które tak naprawdę na temat wyglądu mówią nam wszystko. Czy jest na co czekać?

Huawei Enjoy 20

Co ciekawe na renderach nie jesteśmy w stanie dostrzec dziurki czy wcięcia w wyświetlaczu. Tym samym możemy być wręcz pewni, że aparat do zdjęć typu selfie będzie wysuwać się z górnej części obudowy. Co więcej na pleckach znajdziemy trzy obiektywy oraz diodę doświetlającą LED. Oczka ta będą rozmieszczone po okręgu, ale tak naprawdę nie jest to niczym nowym, ponieważ tak wyglądające smartfony już niejednokrotnie widzieliśmy na rynku mobilnym. Główny aparat ma oferować rozdzielczość 48 Mpix, ale o pozostałych na tę chwilę nic nie wiemy. W Huawei Enjoy 20 nie powinno zabraknąć także portu USB-C oraz tradycyjnego gniazda słuchawkowego jack 3,5 mm.

Nowe rendery ujawniają nam wygląd Huawei Enjoy 20

Pełna specyfikacja nadchodzącej nowości chińskiego producenta nadal pozostaje tajemnicą, ale część informacji pojawiło się już wcześniej w sieci w formie plotek. Smartfon ten ma trafić na rynek z znanym od dłuższego czasu Kirinem 820. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 6 GB RAM-u. Nie zabraknie także ekranu IPS LCD o przekątnej 6,63 cala oraz rozdzielczości FullHD+. Jednocześnie możemy być wręcz pewni, że będzie to matryca o odświeżaniu na poziomie 60 Hz.

Zobacz także: Najlepszy aparat to ten który masz zawsze przy sobie? Przegląd fotograficznych funkcji Huawei P40 Pro+

Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 4300 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 22,5 W. Co z ceną? Tutaj także nie mamy jakichkolwiek pewnych informacji, ale plotki mówią o kwocie 1599 juanów czyli około 905 zł. Ciężko powiedzieć czy sprzęt ten kiedykolwiek pojawi się w sprzedaży także w naszym kraju. Wszystko powinno stać sie jasne już 26 lipca!

Co myślicie o tak wyglądającym Huawei Enjoy 20? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!