Nowe smartfony Nokii mają zadebiutować pod koniec trzeciego lub na początku czwartego kwartału

Nowe smartfony Nokii mają zadebiutować pod koniec trzeciego lub na początku czwartego kwartału

Co jakiś czas słyszymy o tym, że HMD Global pracuje nad kolejnymi smartfonami, które w bliżej nieokreślonej przyszłości miały trafić na rynek. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy przybliżoną premierę Nokii 9.3 PureView, Nokii 7.3 oraz Nokii 6.3!

Premiery nie będą opóźnione

Ostatnie miesiące to bez wątpienia czas wyjątkowy. Globalna epidemia koronawirusa spowodowała, że część fabryk musiała zacząć działać zupełnie inaczej, a co za tym idzie byliśmy świadkami wielu opóźnień w premierach. Według doniesień NokiaPowerUser HMD Global w stu procentach realizuje założony harmonogram i nic nie wskazuje na to, aby premiera miała być przesunięta w najmniej oczekiwanym momencie. Tym samym Nokia 9.3 PureView, Nokia 7.3 oraz Nokia 6.3 powinny trafić na rynek już pod koniec trzeciego kwartału lub na początku czwartego. Wprawdzie nadal nie poznaliśmy konkretnej daty premiery, ale ta może pojawić się w sieci już niedługo.

Nokia 9 PureView
Nokia 9 PureView

Według przecieków producent już teraz testuje prototypy nowych smartfonów, a w najbliższym czasie, jeśli tylko wszystkie testy będą pomyślne, rozpocznie się masowa produkcja. Bez wątpienia najciekawszą z nowości będzie Nokia 9.3 PureView czyli flagowy sprzęt. Urządzenie to powinno przede wszystkim zaskoczyć świat rewelacyjnymi aparatami. Dodajmy do tego topową jednostkę Qualcomma, sporą ilość RAM-u oraz świetną jakość wykonania i powinniśmy otrzymać prawdziwie kompletny smartfon. Oczywiście sukces sprzedażowy w dużej mierze zależy także od ceny.

Zobacz także: Nokia 9.3 PureView ma dostać ulepszone tryby aparatu oraz wsparcie dla nagrywania w 8K

Co z Nokią 7.3 i Nokią 6.3? Telefony te oczywiście będą tańsze, ale jednocześnie mają oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże. Bez wątpienia do premiery pozostało jeszcze trochę czasu i liczymy na to, że w nadchodzących tygodniach pojawi się w sieci więcej informacji na ten temat.

Na zdjęciu głównym znajduje się jeden z renderów mający prezentować wygląd Nokii 9.3 PureView.

Czego oczekujecie po nowościach Nokii? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!