Nowe telewizory submarki Xiaomi zadebiutują razem z serią Redmi 10X

xiaomi-mi-tv-4a-16
Aplikacje

Już 26 maja tego roku odbędzie się konferencja submarki Xiaomi. Do tej pory wiedzieliśmy, że tego dnia zadebiutuje na rynku seria smartfonów oznaczona jako Redmi 10X, ale teraz wiemy, że to nie jedyne nowości. Czekaliście na kolejne telewizory chińskiego producenta? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą informację!

Nowe telewizory Redmi

Plakat zapowiadający premierę nowych modeli telewizorów submarki Xiaomi został opublikowany w sieci przez samego Lu Weibinga czyli dyrektora generalnego firmy. Tym samym informacje te możemy traktować jako coś pewnego. Już 26 maja tego roku zostaną zaprezentowane światu trzy nowe telewizory. Modele oznaczone jako X50, X55 oraz X65 będą przede wszystkim różnić się przekątną ekranu. Jak sama nazwa sugeruje osoby zainteresowane kupnem będą mieć do wyboru przekątną 50 cali, 55 cali lub 65 cali.

Nowe telewizory submarki Xiaomi zadebiutują razem z serią Redmi 10X

I tak naprawdę to jedyna informacja, którą ujawniła sama firma z Państwa Środka. To oczywiście nie oznacza, że w sieci nie pojawiły się plotki na ten temat. Najprawdopodobniej wszystkie nowe modele telewizorów Redmi będą wspierać rozdzielczość 4K. Nie powinno zabraknąć także niezłych głośników oraz sporej ilości portów HDMI oraz USB. Całość najprawdopodobniej będzie działać pod kontrolą zmodyfikowanego przez submarkę Xiaomi Android TV, a co za tym idzie instalacja dodatkowych aplikacji nie będzie stanowiła jakiegokolwiek problemu.

Zobacz także: Xiaomi już niedługo powinno zaprezentować Mi TV Stick

Nowe modele telewizorów Redmi zadebiutują w pierwszej kolejności w samych Chinach. Jednocześnie ciężko powiedzieć czy kiedykolwiek doczekamy się wprowadzenia tych sprzętów także na rynki Starego Kontynentu, a w tym i do naszego kraju. Oczywiście telewizory Xiaomi już są dostępne w Polsce, a co za tym idzie bardzo możliwe, że, prędzej czy później, doczekamy się także rozpoczęcia sprzedaży tych produkowanych przez Redmi. Czy modele X50, X55 oraz X65 czymś jeszcze nas zaskoczą? Tego zapewne dowiemy się dopiero 26 maja tego roku!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi TV 4A, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nowych telewizorach Redmi? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!