Nowe zegarki Amazfit na nadchodzą. Czym chce nas zaskoczyć Huami?

Nowe zegarki Amazfit na nadchodzą. Czym chce nas zaskoczyć Huami?

Od premiery ostatnich zegarków Huami minęło już sporo czasu. Wprawdzie chiński producent ujawnił już, że pracuje nad opaską sportową jaką jest Amazfit Band 6, ale wszystko wskazuje, że to nie jedyna nowość, która już w najbliższej przyszłości trafi na rynek.

Nowości Huami na IFA 2020?

Według najnowszych plotek już na początku września tego roku producent z Państwa Środka ma zaprezentować światu aż trzy nowe zegarki z serii Amazfit. I myślę, że nikogo nie zdziwi fakt, że spodziewamy się tego, że premiera ta odbędzie się podczas targów IFA 2020. W zeszłym roku w Berlinie Huami zaprezentowało światu Amazfit GTS i bardzo możliwe, że i tym razem właśnie w ten sposób firma będzie chciała, aby wzrok fanów technologii zwrócił się w stronę właśnie tych sprzętów.

Nowe zegarki Amazfit na nadchodzą. Czym chce nas zaskoczyć Huami?
Amazfit GTR

Co może pokazać nam Huami? Według plotek zadebiutują aż trzy inteligentne zegarki. Mowa o modelach oznaczonych jako Amazfit GTS 2, Amazfit GTR 2 oraz Amazfit Neo. Ten ostatni najprawdopodobniej będzie wyjątkowo tanim smartwatchem, który stworzony zostanie z myślą o mniej wymagających użytkownikach nie chcących wydawać zbyt dużych kwot na zakup tego typu urządzeń. Co ciekawe Amazfit GTS 2 ma otrzymać okrągły, a nie prostokątny, jak w przypadku poprzedniej generacji, wyświetlacz. Zarówno ten model jak i Amazfit GTR 2 mają wspierać asystenta głosowego XiaoAI, a w wersji globalnej współpracować z Alexą.

Zobacz także: Amazfit Band 6 może być jeszcze lepszą wersją Xiaomi Mi Band 5

Pojawiają się także przecieki mówiące o wykorzystaniu z tych sprzętach modemu zbliżeniowego NFC. Jednak nie spodziewałbym się tego, że będzie on wykorzystany do płatności zbliżeniowych. Tym samym bardzo możliwe, że globalne wersje nowych zegarków Huami zostaną pozbawione tego rozwiązania. Jeśli faktycznie chiński producent już na początku września ma nam zaprezentować swoje nowości to już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na temat tych urządzeń!

Na zdjęciu głównym znajduje się Amazfit GTS, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nowych zegarkach Huami? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!