Nowy iPhone SE i iPad Air już za miesiąc! Znamy datę premiery

ipad air 4
iPad Air 4. generacji

Jak się okazuje, już na początku marca możemy spodziewać się konferencji Apple. Zostanie na niej pokazany nowy tablet z serii iPad Air oraz telefon iPhone SE.

Apple pokaże iPada Air i iPhone SE już 8 marca

O premierze nowego urządzenia z serii iPhone, a także tabletu iPad Air, już słyszymy od dawna. Pod znakiem zapytania natomiast stała data premiery. Aż do teraz, bowiem serwis Bloomberg zdradził, że konferencja może odbyć się już 8 marca, czyli za miesiąc.

Według plotek, iPhone SE ma bryłą przypominać iPhone’a SE, czyli design oferowany od kilku długich lat. Za to dostaniemy nowszy procesor Apple Bionic, prawdopodobnie będzie to A15. Użytkownicy dostaną też dostęp do technologii 5G. Ulepszony ma zostać również aparat.

ipad air 4gen 2020

Nie inaczej będzie w przypadku iPada Air. Tutaj również design będzie taki sam jak w przypadku modelu z 2020 roku. I ponownie, dostaniemy tutaj po prostu podbitą specyfikację rozbudowaną o łączność 5G oraz lepszy procesor Apple A.

Niektórzy też spodziewają się nowego komputera stacjonarnego, a dokładnie Maca mini oraz pojawi się nowa wersja systemu iOS, czyli 15.4, o której informujemy Was na bieżąco. Pozostało nam nic innego, jak czekać na konferencję.

Źródło: Apple World

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!