Nowy oczyszczacz powietrza, router oraz projektor Xiaomi debiutują w naszym kraju!

Nowy oczyszczacz powietrza, router oraz projektor Xiaomi debiutują w naszym kraju!

Dzisiejsza konferencja Xiaomi przyniosła nam nie tylko ceny nowych modeli smartfonów. W naszym kraju debiutują także kolejne urządzenia z ekosystemu chińskiego producenta i myślę, że wielu fanów marki przypadną one do gustu. Tym razem firma postawiła na oczyszczacz powietrza, router oraz projektor laserowy!

Mi Air Purifier Pro H

Nowy oczyszczacz w portfolio Xiaomi debiutuje w naszym kraju w idealnym momencie. Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy, a w wielu miejscach Polski związany jest on także ze wszechobecnym smogiem. Mi Air Purifier Pro H otrzymał filtr HEPA mający pochłaniać aż do 99,99% cząstek o wielkości nawet 0,1 mikrona. Tym samym sprzęt ten bez problemu powinien poradzić sobie z pyłami, dymem papierosowym, zarodnikami pleśni, zarazkami, zapachami, a nawet wirusami. Ogromną zaletą nowości producenta z Państwa Środka ma być także żywotność filtra, którego wymieniać będziemy co 14 miesięcy.

Nowy oczyszczacz powietrza, router oraz projektor Xiaomi debiutują w naszym kraju!

Mi Air Purifier Pro H może oczyścić pomieszczenie o powierzchni aż 200 m2 i wysokości 3 m. Tym samym jest to najwydajniejszy oczyszczacz powietrza w portfolio Xiaomi, który dostępny jest na naszym rynku. Oczywiście nie mogło zabraknąć dotykowego panelu OLED pozwalającego na przełączanie się pomiędzy poszczególnymi trybami, a także dedykowanej aplikacji Mi Home oraz wsparcia dla Asystenta Google czy Alexy Amazonu. Sprzedaż Mi Air Purifier Pro H rozpocznie się już w listopadzie tego roku, a cena wyniesie 1299 zł.

Seria Xiaomi Mi 10T wchodzi do Polski. Ceny pozytywnie zaskakują!

Mi AioT Router AX3600

To chyba ta z nowości, która wywarła na mnie największe wrażenie. Mi AioT Router AX3600 to pierwszy router Xiaomi z obsługą Wi-Fi szóstej generacji. To pozwala użytkownikowi osiągnąć prędkość pobierania wynoszącą nawet 2976 Mb/s i to bez konieczności korzystania z kabla. Robi wrażenie, prawda? Xiaomi nie zapomniało także o fanach inteligentnych urządzeń domowych. Router jest w stanie obsłużyć do 248 urządzeń w tym samym czasie, a dodatkowo wykorzystano także specjalnie zaprojektowany przycisk mający ułatwić parowanie. Mi AioT Router AX3600 dostępny będzie w sklepach już w listopadzie w cenie 549 zł.

Nowy oczyszczacz powietrza, router oraz projektor Xiaomi debiutują w naszym kraju!

Zobacz także: Malutki power bank Xiaomi pojawi się w Europie

Mi 4K Laser Projector 150”

Nowa wersja laserowego projektora przede wszystkim wprowadza wsparcie dla rozdzielczości 4K. Sprzęt ten jest w stanie wyświetlić na ścianie lub ekranie obraz o przekątnej wynoszącej aż 150 cali z odległości zaledwie 30 cm. Dodajmy do tego dwa głośniki o mocy 15 W, jasność 1600 lumenów, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 oraz Android TV w wersji 9.0 i otrzymamy urządzenie praktycznie kompletne. Mi 4K Laser Projector 150” ma podbić serca nawet najbardziej wymagających użytkowników i sugeruje to także sama cena. Projektor został bowiem wyceniony na 10199 zł, a jego sprzedaż ruszy już w listopadzie.

Co myślicie o nowościach Xiaomi? Zamierzacie zakupić którąś z nich? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!