Nowy Predator Orion 3000 już za kilka dni w Polsce!

Predator Orion 3000

Firma Acer wprowadza do sprzedaży w polskich sklepach swój nowy komputer gamingowy. Predator Oriodn 3000, o którym mowa, to wydajna jednostka zamknięta w niewielkiej obudowie. Czym Acer zachęca do jego kupna?

Predator Orion 3000 z RTX 3070

Acer Predator Orion 3000 to komputer stacjonarny przeznaczony dla graczy. Z pewnością zostanie doceniony wśród osób, które nie mają zbyt wiele wolnego miejsca lub też chcieliby postawić komputer na biurku. Obudowa ta ma zaledwie pojemność 18 litrów, więc jest naprawdę kompaktowa, a do tego posiada bardzo efektowne podświetlenie LED. Wykonana jest ona z połączenia metalu, dobrej jakości plastiku oraz szkła hartowanego. Dodatkowo, posiada ona wysuwany uchwyt na słuchawki, co jest bardzo praktyczne i wręcz zachęca, by Predator Orion 3000 stał na biurku. Napędza go procesor Intel Core i7 10. generacji wraz z nawet 64 GB RAM-u. Zastosowano tutaj mocną kartę graficzną – NVIDIA RTX 3070, dzięki czemu nawet takie tytuły jak Cyberpunk 2077 nie będą mu straszne. Nasze dane możemy magazynować na dysku SSD o pojemności 1 TB oraz 2 TB HDD. Aby zapewnić graczom szybkie i stabilne połączenie z internetem, zastosowano tutaj kartę sieciową Killer LAN E2600 oraz Wi-Fi od Intela ze standardem Wi-Fi 6.

Predator Orion 3000

Zobacz także: Wysoka klasa designu w parze z wysoką wydajnością – to idealnie opisuje Porsche Design Acer Book RS

Duża wydajność wiąże się też z dużym wydzielaniem ciepła. Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, w komputerze Predator Orion 3000 wykorzystano dwa wentylatory Predator FrostBlade z podświetleniem. Nie są one zatem jedynie wydajne, ale też ładnie się prezentują. Całością możemy zarządzać przy pomocy oprogramowania PredatorSense. Tam ustawimy podświetlenie według naszych preferencji oraz możemy zarządzać prędkością obrotów wentylatorów. Jego cena zaczynać się będzie od 8999 zł, a dostępny będzie od 15 grudnia tego roku m. in. w sklepie x-kom.

Jak Wam się podoba ten komputer stacjonarny od Acera?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!