Nowy smartfon gamingowy Black Shark powstanie przy współpracy z firmą Tencent? Na to wygląda!

black shark 2

Chyba większości z Was nie jest obca gamingowa seria smartfonów Black Shark, firmy wspieranej przez Xiaomi. To dość popularne urządzenia w świecie fanów gier mobilnych. Wygląda na to, że ich nadchodzący smartfon powstanie przy współpracy z firmą odpowiedzialną za popularne gry mobilne!

To może być ciekawa współpraca!

Jeśli choć trochę orientujecie się w popularnych grach mobilnych, to raczej firma Tencent nie jest Wam obca. W końcu, to ona odpowiada za takie tytuły jak PUBG Mobile, Arena of Valor czy Call of Duty Mobile. Myślę, że dużo osób kojarzy te tytuły, mam rację? Okazuje się, że firma ta podjęła właśnie współpracę z marką Black Shark. Celem tej współpracy mają być zróżnicowane wrażenia z gry. Nie do końca jednak rozumiem, co firma Black Shark ma na myśli mówiąc to. Zapewne dowiemy się tego już po premierze smartfonu Black Shark 3.

Black Shark Tencent

Warto przeczytać: Nubia Red Magic w wersji z 5G otrzymała certyfikację 3C!

A skoro o nim mowa, co wiemy na jego temat? Mówi się, że urządzenie to wyposażone zostanie w ekran o rozdzielczości 2K+ przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Gracze z pewnością to docenią, zapewni to o wiele lepsze doznania z gry. Za jego wydajność, rzecz jasna, ma odpowiadać układ Snapdragon 865. Ma być to także pierwszy smartfon z 16 GB pamięci RAM na pokładzie. Warto też wspomnieć, iż według przecieków ma oferować wsparcie dla sieci 5G. Ciekawi mnie jednak kwestia baterii. Ta z pewnością nie będzie mogła być mała, taki wyświetlacz będzie pobierał dużo energii. Spodziewam się tutaj czegoś w okolicach 5000 mAh, a przynajmniej oczekuję chociaż wsparcia dla bardzo szybkiego ładowania. Ciekawi mnie jednak, jaki udział w tym wszystkim będzie miała firma Tencent. Czy będzie to coś poważniejszego? A może tylko bonusy do ich gier dla posiadaczy tych urządzeń?

Co sądzicie o smartfonach gamingowych? Jak myślicie, co wprowadzi firma Tencent do Xiaomi Black Shark 3?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!