Nowy smartfon Vivo z serii S może zadebiutować już w przyszłym miesiącu

Nowy smartfon Vivo z serii S może zadebiutować już w przyszłym miesiącu

Wszystko wskazuje na to, że firma Vivo nie zamierza zwalniać tempa. W sieci pojawiły się informacje mówiące, że chiński producent pracuje nad kolejnym smartfonem, a dokładniej zupełnie nowym modelem z serii “S”. Co wiemy na temat tego sprzętu?

Nowość Vivo na horyzoncie

W marcu tego roku na rynek trafił Vivo S6 5G czyli pierwszy model z tej serii wyposażony w model nowej generacji. Smartfon ten został dość ciepło przyjęty przez fanów arki i tak naprawdę nie powinno nas dziwić to, że producent z Państwa Środka chce wprowadzić do sprzedaży kolejny sprzęt z tej rodziny. Teraz w sieci pojawiły się plotki dotyczące zupełnie nowego modelu z serii oznaczonej literą “S”. Informacje te zostały opublikowane w serwisie Weibo przez użytkownika Digital Chat Station, który znany jest z wielu pewnych danych pojawiających się w sieci często na długo przed oficjalną premierą.

Nowy smartfon Vivo z serii S może zadebiutować już w przyszłym miesiącu

Wprawdzie nadal nie mamy jakichkolwiek informacji na temat samej specyfikacji, ale możemy być wręcz pewni, że w przyszłym miesiącu oficjalnie zadebiutuje Vivo S7. Przyznam szczerze, że naprawdę bym się zdziwił, gdyby smartfon ten nie otrzymał modemu 5G. Modemy nowej generacji stają się pewnego rodzaju standardem zarówno wśród flagowców jak i mocniejszych średniaków. Rozwój sieci 5G na całym świecie wymusił, aby producenci korzystali z tego rozwiązania, ponieważ chcą tego sami użytkownicy.

Zobacz także: Powstanie specjalny model Vivo X50 Pro+ we współpracy z Alexandrem Wang

Jednocześnie musimy spodziewać się tego, że Vivo S7 będzie mocnym średniopółkowcem. Liczę na to, że producent z Państwa Środka czymś ciekawym nas jeszcze zaskoczy. W ostatnich tygodniach widzieliśmy naprawdę sporo nowych smartfonów i wiele z nich tak naprawdę nie wyróżnia się niczym konkretnym na tle konkurencji. Miejmy nadzieję, że w przypadku Vivo S7 sytuacja będzie wyglądać inaczej. Bardzo możliwe, że już niedługo w sieci pojawi się więcej informacji na temat tego urządzenia!

Na zdjęciu głównym znajduje się Vivo S6 5G.

Czekacie na premierę nowego smartfona Vivo? Czego oczekujecie po tym sprzęcie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!