Nowy TicWatch 3 Pro z LTE – od teraz zawsze w kontakcie!

Nowy TicWatch 3 Pro z LTE - od teraz zawsze w kontakcie!


Mobvoi wprowadził dzisiaj do swojej oferty najnowszy produkt – udoskonalony model 3 Pro z łącznością LTE. Czy to coś zmienia? Od teraz możecie wyjść z domu bez smartfona, ciągle pozostając w łączności z siecią.

Z internetem na nadgarstku

Najnowsza odsłona zegarka Mobvoi wprowadza bardzo wygodną funkcję – możliwość korzystania z atutów sieci komórkowej bezpośrednio na naszym nadgarstku. TicWatch Pro 3 Cellular/LTE korzysta z karty eSIM w sieci Orange, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać ze swojego dotychczasowego numer telefonu oraz przypisanych do niego danych mobilnych. Dodatkowo zyskujemy funkcję przesyłania wiadomości i alertów mailowych ze smartfona do zegarka bez połączenia Bluetooth – wszystko synchronizuje się w chmurze.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Szybki-jogging-z-intelignetnym-zegarkiem-na-nadgarstku.jpg

Jego atutem nie jest tylko LTE

Nowy zegarek przykuwa uwagę nie tylko ze względu na łączność z siecią komórkową. Producent wyposażył go w kilka ciekawych funkcji, z którymi warto się zapoznać. Mam tutaj przede wszystkim na myśli dostęp do aplikacji i usług Google – w tym Google Pay. WearOS pozwala na szerokie możliwości personalizacji zegarka zgodnie z własnymi preferencjami np. wybieraniu przydatnych kafelków czy zarządzaniu codziennymi zadaniami za pomocą Asystenta Google.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zegarek-jest-niewielki-i-wyroznia-sie-stonowana-stylistyka.jpg

Większa bateria pozwoli na korzystanie z zegarka trybie Smart aż do 72 godzin, podczas gdy w trybie Essential energii wystarczy nawet na 45 dni. Chip Snapdragon Wear 4100 pozwoli na szybsze uruchamianie aplikacji i pomagają zapewnić płynną, wygodną i co najważniejsze responsywną obsługę tego zegarka.

Dostępność i cena

TicWatch Pro 3 Cellular/LTE jest od dzisiaj dostępny na oficjalnej stronie producenta Mobvoi.com, oraz sklepie Amazon.pl. Dodatkowo sprzęt pojawi się w ofercie sieci Orange, która na ten moment jako jedyna obsługuje eSIM dla omawianego produktu. Jego cena w polskiej dystrybucji wynosi 1634,99 zł.

Co sądzicie o nowym zegarku Mobvoi? Korzystalibyście z łączności 4G LTE? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!