Nubia Play z modemem 5G zostanie zaprezentowana już 21 kwietnia

Nubia Play z modemem 5G zostanie zaprezentowana już 21 kwietnia

Kilka dni temu Nubia ogłosiła swoje plany na nadchodzące miesiące oraz zaprezentowała światu swoje nowe logo. Chiński producent nie zwalnia tempa i już teraz zapowiada premierę nowego smartfona z modemem 5G. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Nubia Play 5G smartfonem dla młodych?

Premiera nowego urządzenia Nubii zaplanowana jest na 21 kwietnia. Sama konferencja będzie transmitowana online w sieci. Tak naprawdę sam plakat może nam sugerować, że producent z Państwa Środka chce zaprezentować światu smartfon, który będzie przede wszystkim przeznaczony dla młodych użytkowników. I to pokrywa się z przedstawionymi kilka dni temu planami Nubii. Firma chce tworzyć tańsze urządzenia, które jednocześnie będą oferować świetny stosunek ceny do możliwości. Czy taka właśnie będzie Nubia Play? Tego niestety nie wiemy, ponieważ chiński producent nie zdradził tak naprawdę jakichkolwiek szczegółów na temat tego sprzętu.

Nubia Play z modemem 5G zostanie zaprezentowana już 21 kwietnia

Pewne jest, że nadchodząca nowość firmy Nubia będzie wyposażona w modem 5G. Jednocześnie nie spodziewam się tego, że smartfon ten będzie flagowcem, a to oznacza, że doczekamy się kolejnego średniaka pozwalającego na łączność z sieciami nowej generacji. Dodatkowo jeśli chiński producent faktycznie będzie chciał zaoferować nam, jak sam zapewniał ujawniając swoje plany, rewelacyjny stosunek ceny do możliwości to bardzo możliwe, że Nubia Play spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem przez fanów marki.

Zobacz także: Nubia Red Magic 5G została oficjalnie wprowadzona na rynek!

Niestety, ale nadal nie wiemy czy smartfon ten pojawi się w Europie. Spora część starszych modeli z systemem w wersji globalnej była pełna błędów i niedociągnięć, więc jeśli Nubia faktycznie chciałaby nawiązać walkę z konkurencją także na Starym Kontynencie musi dopracować swoją nakładkę. Pozostaje nam czekać do 21 kwietnia na oficjalną premierę tego urządzenia!

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 5G.

Czego oczekujecie po Nubii Play 5G? Chcielibyście by smartfony tej firmy pojawiły się także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!