Nubia prezentuje własną szczoteczkę elektryczną oraz sterylizator

Nubia prezentuje własną szczoteczkę elektryczną oraz sterylizator

Wczoraj odbyła się konferencja firmy Nubia, w której głównym punktem była bez wątpienia premiera nowego smartfona. To jednak nie jedyna nowość chińskiego producenta. Firma ta zapowiedziała, że będzie tworzyć swój własny ekosystem i teraz zapewnienia ta stają się rzeczywistością!

Nubia Neo Sonic oraz Neo Smart

Zacznijmy od szczoteczki do zębów o nazwie Nubia Neo Sonic. Urządzenie to wspiera ładowanie bezprzewodowe, a na jednym ładowaniu jest w stanie pracować przez nawet 30 dni. Sprzęt te został wyposażony w silnik o maksymalnej prędkości 420000 obrotów na minutę. Nie mogło zabraknąć także certyfikatu wodoodporności IPX8, a co za tym idzie nie musimy martwić się jakimkolwiek zachlapaniem czy nawet zalaniem. Użytkownicy do dyspozycji będą mieć trzy tryby pracy. Oprócz standardowych trybów mycia zębów można skorzystać także z wybielania.

Nubia prezentuje własną szczoteczkę elektryczną oraz sterylizator

To jednak nie jedyna nowość producenta z Państwa Środka. Wraz ze szczoteczką do zębów na rynek trafia także Nubia Neo Smart czyli sterylizator, który ma być wykorzystywany właśnie do szczoteczki Nubia Neo Sonic. Urządzenie to przymocowuje się do ściany i pełni także rolę uchwytu, a dodatkowy ekran wyświetla także aktualną godzinę czy datę. Podczas konferencji chiński producent zaznaczył, że główna szczoteczki jest miejscem szczególnie narażonym na to, że pojawią się tam bakterie, ponieważ przez dłuższy czas pozostaje wilgotna. Nubia Neo Smart zarówno suszy włosie szczoteczki za sprawą wentylatora jak i sterylizuje je za pomocą światła UV.

Nubia prezentuje własną szczoteczkę elektryczną oraz sterylizator

Zobacz także: Nubia Play 5G oficjalnie zadebiutowała na chińskim rynku!

Obie nowości są na tę chwilę dostępne jedynie w samych Chinach i tak naprawdę nie wiemy nic na temat dostępności tych produktów na Starym Kontynencie. Sama szczoteczka Nubia Neo Sonic została wyceniona na 199 juanów czyli około 117 zł, a sterylizator to dodatkowy wydatek 179 juanów czyli około 105 zł. Oczywiście oba sprzęty można kupić także w zestawie za 369 juanów (ok. 217 zł).

Co myślicie o nowościach firmy Nubia? Chcielibyście by urządzenia te trafiły także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!