Nubia Z50S Pro będzie flagowcem z krwi i kości!

Specyfikacja Nubia Z50S Pro
Nubia Z50S Pro (fot. producenta)

Do sieci wyciekły właśnie informacje, które sugerują, że submarka firmy ZTE, Nubia pracuje nad nowym flagowym smartfonem, który zapowiada się wręcz wyśmienicie. Oto, co może oferować nadchodząca Nubia Z50S Pro.

Nubia Z50S Pro – co zaoferuje nadchodzący flagowiec marki?

Jak możemy zobaczyć na udostępnionych przez samego producenta grafikach, plecki smartfona zostaną wykończone z dwóch elementów o różnym wykończeniu – szkła oraz ekoskóry. Sam producent pochwalił się, że Nubia Z50S Pro będzie mogła pochwalić się bardzo dobrym aparatem. Na renderach można zauważyć, że moduł aparatu zajmuje prawie całą szerokość obudowy. Wewnątrz modułu znajduje się jeden, większy obiektyw główny oraz dwa mniejsze obiektywy.

Na grafikach można zauważyć, że na aparacie znajduje się informacja o optyce 35 mm, a określenie Ultra Sensor sugeruje natomiast o obecności matrycy cechującej się wysoką rozdzielczością. Nieoficjalne przecieki sugerują, że za jakość zdjęć odpowiadać będzie aparat 64 Mpx, 50 Mpx oraz dodatkowy obiektyw o nieznanych na ten moment parametrach.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to Nubia Z50S Pro oferować ma 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1.5K (1260×2800 pikseli) oraz jasności maksymalnej wynoszącej 1200 nitów. Za wydajność odpowiadać ma z kolei procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który wspierany będzie prawdopodobnie przez maksymalnie 16 GB pamięci operacyjnej RAM. Producent pochwalił się już, że smartfon w AnTuTu 10 uzyskał wynik 1 676 933 punktów.

Nubia Z50S Pro pracować ma pod kontrolą Androida 13 i czerpać energię z akumulatora o pojemności 5100 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 80 W.

Wszystkie wyżej wymienione informacje zostały udostępnione przez samego producenta, więc można założyć, że nie ulegną one zmianom. Co ciekawe, premiera omawianego smartfona została na chińskim rynku zaplanowana na dzień jutrzejszym, tj. 20 lipca 2023 roku.

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!