Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Handheld trafia do sprzedaży w naszym kraju!

Mi Handheld Vacuum Cleaner

Xiaomi Handheld robi wrażenie. Odkurzacz ten w polskiej dystrybucji został wyceniony na 1099 zł i zaprezentowany tak naprawdę razem z Mi A3. Na rozpoczęcie sprzedaży tego urządzenia musieliśmy jednak poczekać chwilę dłużej, ale w końcu dzień ten nadszedł. Odkurzacz można już zamówić w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Xiaomi365!

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi to przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, koniec kabli. Wbudowana bateria o pojemności 2500 mAh ma wystarczyć na 30 minut pracy co przekłada się na powierzchnię około 160 metrów kwadratowych. Całkiem nieźle prawda? Odkurzacz został wyposażony także w 5-stopniową filtrację, która wychwytuje do 99,97% cząstek. Ciekawostką jest także trym MAX, który generuje 4-krotnie większą moc ssania na maksymalnie 6 minut. Tryb ten ma pozwolić na szybkie sprzątniecie wyjątkowo zabrudzonych i trudno dostępnych miejsc.

xiaomi mi handheld vacuum cleaner silnikKonstrukcja 9-cyklonowa pozwala na odkurzenie zarówno większych cząsteczek jak i tych mikroskopijnie małych. Bezszczotkowy silnik o zmiennej częstotliwości gwarantuje identyczne parametry pracy pomimo słabnącego naładowania akumulatora. Za 1099 zł nie kupujemy tak naprawdę samego odkurzacza, a cały zestaw, który pozwala nam na wiele więcej niż wyczyszczenie samej podłogi. W pudełku znajdziemy miękką szczotkę z wbudowanym silnikiem służącą do czyszczenia podłóg drewnianych i płytek ceramicznych, szczotkę do usuwania roztocza z materaców i tkanin, płaską nasadkę idealną do zbierania kurzu czy resztek żywności w szczelinach w naszym samochodzie oraz szczotkę zakończoną miękkim włosiem pozwalającą na czyszczenie klawiatury czy delikatnych przedmiotów z kurzu.

Zobacz także: Xiaomi wprowadza do Polski Mi A3 oraz cały ogrom innych nowości

Przyznam szczerze, że Xiaomi Handheld wydaje się wyjątkowo ciekawym urządzeniem. Sam bardzo mocno zastanawiam się nad jego zakupem i przekonuje mnie on dużo bardziej niż Mi Vacuum Cleaner, ponieważ w tym przypadku funkcjonalność jest zdecydowanie mniejsza. Już niedługo powinna pojawić się u nas także recenzja ręcznego odkurzacz chińskiego producenta!

Co myślicie o Xiaomi HandHeld? Czy waszym zdaniem takie odkurzacze mają sens? Zapraszamy do dyskusji!

Zamów odkurzacz Xiaomi z oficjalnej dystrybucji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!