Oglądaj razem ze znajomymi Netflixa w czasie akcji #zostańwdomu dzięki Netflix Party!

netflix logo

Czy Wam też brakuje spędzania czasu ze znajomymi z obecnej sytuacji? Myślę, że każdy z Was przytaknął. Teraz możemy jedynie spotykać się z internecie, na różnych czatach itp. Co jednak ze wspólnym oglądaniem filmów? Tutaj na pomoc przychodzi wtyczka Netflix Party!

Oglądaj filmy i seriale ze znajomymi bez wychodzenia z domu!

Wtyczka Netflix Party dostępna jest na komputerowych wersjach przeglądarki Google Chrome. Z jej pomocą obejrzycie ze znajomymi różne filmy bądź seriale na Netflixie nie ruszając się z domu. W jaki sposób to działa? Synchronizuje odtwarzany film tak, aby każda z osób, którą zaprosiliśmy do wspólnego oglądania miała dokładnie ten sam moment, co my. Oprócz tego, umożliwia także komentowanie tego na czacie tekstowym.

Netflix Party

Zobacz także: Limitowana edycja Xbox One X nawiązująca do Cyberpunk 2077 wygląda naprawdę nieźle!

Jak tego używać? Z Chrome Web Store musimy pobrać tę wtyczkę, czyli Netflix Party. Następnie należy otworzyć stronę Netflixa, wybrać interesujący nas film i zacząć jego odtwarzanie. Później klikany na ikonkę wtyczki Netflix Party, którą znajdziecie na górnym pasku przeglądarki po prawej stronie, skopiować link i wysłać go znajomym, by ci mogli dołączyć. Gdy znajomi otworzą link, przeniesieni zostaną na stronę Netflixa. Wtedy oni również muszą kliknąć na ikonkę Netflix Party, a wtedy automatycznie dołączą do grupy. W ten prosty sposób możemy na odległość oglądać coś na tej popularnej platformie ze znajomymi w czasie domowej kwarantanny. Cały proces naprawdę nie jest skomplikowany, a pomoże nam w jakimś stopniu spędzić miło czas z naszymi przyjaciółmi, nawet będąc daleko od siebie. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, Netflix to kopalnia złota pod tym względem. Od siebie mogę Wam polecić ostatnio bardzo popularny serial, Dom z papieru, o ile jeszcze go nie oglądaliście. Jest naprawdę niezły. Jeśli natomiast chcecie się trochę zresetować przy głupkowatym humorze, sprawdźcie Chłopaków z baraków. Gwarantuję Wam, że można się nieźle czasem uśmiać.

Wypróbujecie w praktyce działanie wtyczki Netflix Party? Dajcie nam znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!