OkazjoWTOREK z Huawei – głośnik Bluetooth za mniej niż dyszkę!

Huawei BT CM510

Jak co wtorek, przyszła pora na kolejną promocję od Huawei. Tym razem, na OkazjoWTOREK przygotowano kolejny gadżet za bezcen. Jest to głośnik Bluetooth Huawei BT CM510. Spieszcie się, za taką cenę to grzech nie brać!

OkazjoWTOREK z Huawei

Dzisiaj, 22 grudnia, od godziny 9:00 do 21:00 macie szansę na zakup jednej z 20 sztuk głośnika Huawei BT CM510 za mniej niż 10% jego normalnej ceny. Dostępny on będzie za jedynie 9 zł! Nie, nie pomyliłem się, dosłownie za 9 zł możecie kupić ten oto głośnik Bluetooth. Przecież za tyle nie kupicie nawet dobrego kebaba. Biorąc pod uwagę to, że nawet dostawa jest za darmo, to już naprawdę jest to mega oferta. Naprawdę trzeba będzie się spieszyć, by dorwać jedną z tych 20 sztuk głośnika Huawei BT CM510.

Huawei BT CM510

Warto przeczytać: Huawei szykuje nowy tablet i to z Harmony OS

Co oferuje ten głośnik? Jego wysokość wynosi 5.64 cm, zaś średnica – 5 cm, a waży tylko 101 g. Czyni to go idealnym kompanem do podróży czy też do zabrania na małą posiadówkę. Wyposażony jest 3-watowy głośnik, a warto też dodać to, że można go sparować z drugim, takim samym. W ten sposób uzyskamy efekt stereo, co zapewni jeszcze lepsze doznania dźwiękowe. Zasila go bateria o pojemności 560 mAh, co przekłada się na 4 godziny pracy na jednym ładowaniu, zaś ładowanie do pełna zajmuje ok. 2.5 godziny. Posiada tez certyfikat IPX4, tak więc nie straszne mu będą różne warunki pogodowe. To naprawdę dobry, mały głośnik, a przede wszystkim, tani. Za 9 zł możemy dostać naprawdę ciekawy sprzęt. Myślę, że warto spróbować dorwać jedną z tych 20 sztuk.

Będziecie polować na ten głośnik? Dajcie znać,
czy Wam się udało go kupić!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!