OnePlus 12 5G będzie ładnym i dobrze wyposażonym flagowcem!

OnePlus 12 5G na nowych renderach
fot. mysmartprice.com

OnePlus 12 5G to nadchodzący flagowiec marki, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafiły właśnie najnowsze rendery przedstawiające urządzenie oraz jego specyfikacja techniczna. Zobaczcie sami, czego możemy spodziewać się po OnePlus 12 5G. 

Jak będzie wyglądał OnePlus 12 5G?

Jeśli chodzi o sam design, to kolejna generacja raczej niczym szczególnym nie zaskoczy i wizualnie będzie nawiązywać do swoich poprzedników. OnePlus 12 5G zachowa charakterystyczny, okrągły moduł z obiektywami na tylnym panelu. Front również nie ulegnie większym zmianom. 

OnePlus 12 5G na nowych renderach
fot. mysmartprice.com

Jak informuje serwis źródłowy, powyższe rendery bazują na rzeczywistych zdjęciach, szkicach i schematach przedprodukcyjnych egzemplarzy, więc prawdopodobieństwo, że finalny model będzie faktycznie wyglądał tak, jak przedstawiają to grafiki.

 Co jeszcze wiemy o OnePlus 12 5G?

Nieoficjalnie mówi się, że OnePlus 12 5G zadebiutuje w Chinach w grudniu bieżącego roku, natomiast na globalny rynek trafi w styczniu 2024 roku. Specyfikację techniczną otwierać ma 6,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD+ i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Z przodu znajdzie się także kamerka do selfie ulokowana  w okrągłym otworze. 

Sercem OnePlus 12 5G zostać ma niezaprezentowany jeszcze procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który wykonywany będzie prawdopodobnie w 3 nm procesie technologicznym. Pewnym jest jednak, że procesor zaoferuje bardzo dużą wydajność. Spodziewamy się, że całość współpracować będzie z maksymalnie 24 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR5X. 

OnePlus 12 5G na nowych renderach
fot. mysmartprice.com

Na dane użytkownika producent może przeznaczyć 256 GB, 512 GB lub 1 TB pamięci wewnętrznej . Za jakość zdjęć odpowiadać ma natomiast potrójny aparat, który składać się będzie prawdopodobnie z obiektywu głównego 50 Mpx, obiektywu ultraszerokokatnego 50 Mpx i teleobiektywu peryskopowego 64 Mpx. Dla fanów selfie w smartfonie znaleźć się ma kamerka do selfie 32 Mpx. 

Energię dostarczać ma akumulator o pojemności 5400 mAh z ładowaniem przewodowym o mocy 100 oraz ładowaniem bezprzewodowym o mocy 50 W. Całość w dniu premiery powinna pracować pod kontrolą Androida 14. 

Źródło: MySmartPrice

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!