Strona główna Aktualności OnePlus 7 coraz bliżej? Już niedługo data premiery!

OnePlus 7 coraz bliżej? Już niedługo data premiery!

-

Kto z was czeka na OnePlus 7? Myślę, że dość dużo osób interesujących się technologią w pewnym sensie oczekuje tego smartfona. Flagowce od tego producenta przyciągają sporą liczbę chętnych, więc nie dziwi również zachowanie CEO OnePlus. Jak na tacy, tak podał informacje o ważnym dniu dla nadchodzącego modelu.

Pete Lau i Twitter

Tak jak wspomniałem, sporo osób czeka na ten telefon. Tyczy się to oczywiście nie tylko naszego kraju, gdzie marka ta jest całkiem popularna. Zdaje sobie z tego sprawę także Pete Lau, który jest CEO firmy. Dobrze wie, jak podsycić delikatnie atmosferę. Oto jego post z wczoraj:

Może nie jest to nie wiadomo jak cenna informacja, jednak zawsze coś. Wydawać się może, że właśnie przyszły tydzień będzie dla modelu OP7 istotny. Nie wiemy, co tak naprawdę przyniesie nam wtorek, jednak można się domyślić, że będą to jakieś w końcu potwierdzone i nieco bardziej szczegółowe informacje. To, że ma to być dzień, w którym poznamy datę premiery OnePlus 7 jest raczej pewne. Kilka dni do wtorku zostało, więc pozostaje je wytrzymać i uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Rendery OnePlus 7 ukazały się w sieci. Jeśli są prawdziwe, to ja czekam bardziej na wariant Pro

Wiele wskazuje na to, że OnePlus 7 pojawić się może w przynajmniej dwóch wersjach – standardowej i Pro. O ile zwykły model, będzie naprawdę zwykły, bez większych udziwnień, tak ostatnie informacje o wersji Pro mogą się podobać. Szczególnie dla graczy może on być ciekawym wyborem. Wedle zapowiedzi, dostanie on ekran QHD+ z odświeżaniem 90 Hz. Do tego dochodzi procesor Snapdragon 855, 6 GB RAMu w wersji podstawowej i aż 8/12 GB RAMu w wersji Pro. Do tego mamy otrzymać baterię o pojemności 4000 mAh, szybkie ładowanie 30 W Warp Charge. Jeśli chodzi o aparaty, to w wersji podstawowej mówi się o podwójnym obiektywie z głównym oczkiem Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix. OnePlus 7 Pro pochwalić się będzie mógł jeszcze jednym obiektywem, czyli ToF, który zapewne nikogo nie dziwi.

oneplus 7Poczekajmy na wtorek na potwierdzenie informacji, że premiera ma odbyć się 14 maja – zobaczymy, czy plotki się sprawdzą.

To jak, nadchodzi „flagship killer?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej