Strona główna Aktualności Rendery OnePlus 7 ukazały się w sieci. Jeśli są prawdziwe, to ja...

Rendery OnePlus 7 ukazały się w sieci. Jeśli są prawdziwe, to ja czekam bardziej na wariant Pro

-

Ostatnio dowiedzieliśmy się kilku informacji na temat premiery OnePlusa 7. Okazało się, że zadebiutuje nie jedna, nie dwie, a właściwie trzy wersje: OnePlus 7, OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7 Pro 5G. Poznaliśmy wygląd wersji Pro, natomiast zwykła wciąż pozostawała zagadką. Najnowsze rendery sugerują, że niestety nie będzie mieć rewolucyjnego wyglądu.

OnePlus 7 jednak bez wysuwanej kamery?

Serwis pricebaba.com we współpracy ze znanym typerem OnLeaks przygotował rendery OnePlusa 7. Przyznam, że zupełnie nie spodziewałem się takiego obrotu akcji.

Wygląda na to, że standardowy model nie będzie wyposażony w wysuwany moduł aparatu, a zwykłą kamerę ukrytą w notchu. Sprawia to, że będzie bardzo podobny do OnePlusa 6T, czyli aktualnie najnowszego projektu chińskiego przedsiębiorstwa. W zasadzie w wyglądzie całej bryły da się zauważyć tylko jedną różnicę. Tym razem dioda tylnego aparatu zostanie przykryta wspólnym szkiełkiem razem z dwoma obiektywami.

Zobacz też: Plakaty potwierdzają prace nad OnePlus 7

OnePlus 7

Co ciekawe, jak podaje źródło, OnePlus 7 będzie posiadał nieco mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala. Mało mu do kompaktu, ale to zauważalnie mniej niż 6,41 w OnePlusie 6T. Czyżby był to krok wysłuchujący ludzi, którzy narzekają na rosnące rozmiary wyświetlaczy? OnePlus 7 będzie miał najprawdopodobniej wymiary 157,7 x 74,8 x 8,1 mm.

Spójrzmy na to jednak z inne perspektywy. Nie da się wymyślać koła na nowo, a ekran z wycięciem w kształcie łezki jest sprawdzony i myślę, że większość osób akceptuje takie rozwiązanie. Wysuwana kamera to coś, co rodzi więcej wątpliwości, o czym zastanawialiśmy się zupełnie niedawno we wpisie o flagowym Redmi. Więcej eksperymentów można poczynić na tyle, ale prezes OnePlusa pochodzi sceptycznie do odważnych projektów.

Być może coś więcej na temat wyglądu telefonu dowiemy się kiedy Pete Lau zdradzi datę premiery. Co sądzicie o renderach, które pojawiły się dzisiaj? Kupujecie to, co proponuje OnePlus? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Źródłopricebaba.com
Mariusz Hybiakhttps://rootblog.pl/author/m-hybiak/
Introwertyk. Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej