W internecie pojawiły się zdjęcia, które rzekomo prezentują przyszłego flagowca spod skrzydeł Pete Lau. Wydaje mi się, że skutecznie podgrzały atmosferę, jakby OnePlus 7 miał zadebiutować już jutro. Ponadto dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej pojawi się więcej wersji tego modelu.

OnePlus 7 Pro z zakrzywionym ekranem?

Zanim przejdziemy do zdjęć, które wyciekły, zacznijmy od przewidywanych wariantów OnePlus 7. Znany typer Ishan Agarwal, ustalił, że telefony o następujących numerach modeli będą należały do rodzin:

  • GM1901, GM1903 i GM1905 – OnePlus 7
  • GM1911, GM1913, GM1915 i GM1917 – OnePlus 7 Pro
  • GM1920 – OnePlus 7 Pro 5G

Już wcześniej spodziewaliśmy się, że OnePlus wyda specjalny model z modemem 5G z racji tego, że byłby on sporo droższy od standardowej wersji. Myślę jednak, że nikt nie oczekiwał modelu Pro. Z racji tego podchodziłbym sceptycznie do przedstawionych przecieków, gdyż chińska firma dotąd nie wydała takiego wariantu, a raczej przyzwyczaiła nas do modeli „T”.

OnePlus 7 ProWarto przeczytać: Prezes OnePlus uważa, że kolorowe smartfony nie interesują użytkowników

Jak przedstawia zdjęcie, OnePlus 7 Pro zostanie wyposażony w Snapdragona 855, co zapewne nikogo nie dziwi. Prezentowany model posiada 8 GB RAM, myślę, że w modelu Pro można było się spodziewać nawet 10 GB, ale być może jest to tylko jeden z wariantów, a także 256 GB pamięci wewnętrznej. Dowiadujemy się, że konfiguracja aparatu to 48 (zapewne matryca Sony) + 16 + 8 Mpix. Telefon posiada wyświetlacz Super Optic o przekątnej 6,67 cala. Nieco podejrzanie wygląda OnePlus 6T na grafice, ale być może nikt nie zdążył jeszcze zmienić tego w oprogramowaniu.

OnePlus 7 Pro

Zobacz też: OnePlus 7 na renderach. Będą gradientowe kolory i wysuwany aparat

Następne zdjęcie przedstawia telefon z boku, gdzie możemy podziwiać jego zakrzywiony ekran. Jak widać, ramki boczne oraz górna są naprawdę małe. Jedynie u dołu znajduje się niewielka bródka przez co telefon nie jest symetryczny, a szkoda. Jak możemy się domyślać, pod wyświetlaczem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Zgodnie z poprzednimi wyciekami, nie ma kamerki do selfie w notchu, ponieważ będzie ona wysuwać się u góry.

Podoba Wam się taki OnePlus 7? Pamiętajcie, żeby brać te zdjęcia z przymrużeniem oka, gdyż nie wiadomo czy są prawdziwe.