Strona główna Aktualności Producent potwierdza, że OnePlus 7 Pro dostanie trzy aparaty!

Producent potwierdza, że OnePlus 7 Pro dostanie trzy aparaty!

-

Plotek o nowym smartfonie chińskiego producenta spływa zewsząd coraz więcej. OnePlus nienachalnie dawkuje informacje o 7 i 7 Pro, i słusznie, bo dzięki temu wciąż utrzymuje się na topie. Teraz możemy być pewni, że nowe smartfony od tego producenta dostaną potrójny aparat.

Kampania marketingowa trwa w najlepsze!

Na Twitterze OnePlus zamieścił reklamę, na której widać szkic telefonu z trzema aparatami. Potwierdza to nasze poprzednie doniesienia, które pokazywały jak OnePlus 7 Pro mógłby wyglądać. Premiera odbędzie się 14 maja, czyli niebawem, bo za nieco ponad dwa tygodnie.

Czego możemy spodziewać się po OnePlus 7 i 7 Pro?

Wiadomo, że OnePlus od lat słynie z topowej wydajności, nie inaczej będzie tym razem. Jestem pewny, że sercem nowego flagship killera, do którego notabene ta nazwa już nie pasuje, będzie Snapdragon 855. Mam na myśli zarówno wersję zwykłą, jak i Pro. Chiński producent pewnie połączy go z 8 GB RAM-u, lub też 10 GB pamięci operacyjnej w mocniejszym wariancie. Oprócz tego, głównym aparatem będzie tu matryca Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix. Jest to sensor znany m. in. z Xiaomi Mi 9, którego recenzję znajdziecie tutaj.

OnePlus 7

Zobacz również: OnePlus nie planuje na razie składanego telefonu. Za to może pojawić się telewizor

Ekran w OnePlus 7 Pro ma wyróżniać się na tle konkurencji, będzie cechował się wyższym odświeżaniem. Większość konkurencyjnych flagowców ma ekrany o odświeżaniu 60 Hz, 1+ może postawić na wartość wyższą, bo aż 90 Hz. Będzie to przyjemniejsze dla oka, oraz sprawi wrażenie, że OnePlus 7 Pro jest jeszcze szybszy. Spekuluje się również o tym, że ekran pokryje cały przód, a kamerka do selfie będzie wyskakiwać z obudowy w razie potrzeby. Niestety ma to swoją cenę, następca OnePlusa 6T będzie startował od większej kwoty…

OnePlus 6T jest tylko ewolucją. I to bardzo delikatną…

OnePlus 7 i 7 Pro zadebiutują, jak wspomniałem wyżej, 14 maja. Premiera odbędzie się wtedy w Londynie, Nowym Jorku, a także w indyjskim Bangaluru. Wydarzenie będzie można oglądać w sieci i możecie liczyć z naszej strony na jego skrót tuż po premierze.

Czy czekacie na nowy telefon od OnePlus? Napiszcie w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej