OnePlus 8 pojawił się w bazie danych GeekBench

OnePlus 8 pojawił się w bazie danych GeekBench

Za kilka miesięcy światło dzienne oficjalnie mają ujrzeć trzy nowe smartfony firmy OnePlus – OnePlus 8 Pro, OnePlus 8, a także po raz pierwszy OnePlus 8 Lite. W bazie GeekBench pojawił się właśnie OnePlus 8, dzięki czemu wiemy, co zaoferuje ten model. 

OnePlus 8 w GeekBench

Smartfon OnePlus o oznaczeniu kodowym IN2025 w teście jednego rdzenia uzyskał 4276 punktów, natomiast w teście wielu rdzeni – 12 541 punktów. Należy przyznać, że wynik jest naprawdę imponujący. 

OnePlus 8 pojawił się w bazie danych GeekBench

Jak podaje benchmark, sercem OnePlus 8 jest procesor Qualcomm Snapdragon 865, który składa się z jednego rdzenia Cortex-A77 o taktowaniu 2.84 GHz, trzech rdzeni Cortex-A77 o taktowaniu 2.4 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu na poziomie 1.8 GHz. Za grafikę odpowiada w tym przypadku Adreno 650. Jeden z wariantów ma oferować 8 GB pamięci RAM. 

Zobacz także: Nowy power bank OnePlus z szybkim ładowaniem w końcu trafi na rynek?

Wiemy także, że smartfon zaoferuje zakrzywiony ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie 90 Hz oraz otworem na kamerkę do selfie w lewym górnym rogu. Do tego producent dorzuci prawdopodobnie czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem, poczwórny aparat oraz technologię szybkiego ładowania Warp Charge o mocy 50 W. OnePlus 8 w czasie testów pracował pod kontrolą systemu Android 10, który w finalnej wersji zostanie zapewne przykryty nakładką producenta. 

Co ciekawe, cała seria może zadebiutować nieco wcześniej niż zawsze. producent przyzwyczaił nad do premier w maju, ale tym razem plotki sugerują, że urządzenia mogą zadebiutować pod koniec marca lub w kwietniu. 

Co sądzicie o wynikach uzyskanych przez nadchodzącego smartfonu firmy OnePlus? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!