Nowy power bank OnePlus z szybkim ładowaniem w końcu trafi na rynek?

oneplus 7t pro mclaren edition

Banki energii są bez wątpienia jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów w życiu codziennym. Oczywiście na rynku dostępne jest ogrom urządzeń tego typu, ale niewiele z nich wspiera technologie szybkiego ładowania, z której korzysta OnePlus w swoich smartfonach. Teraz sam chiński producent może pracować nad nowym sprzętem!

Power bank OnePlus nadchodzi?

Oczywiście to nie pierwszy bank energii producenta z Państwa Środka w historii. Firma OnePlus w 2015 roku pokazała światu własny power bank, który wyróżniał się na tle konkurencji na przykład tym, że po potrząśnięciu urządzeniem widzieliśmy ile energii jeszcze w nim zostało. Niemniej jednak producent porzucił produkcję tego typu akcesoriów i to bez wątpienia było błędem. Musimy pamiętać o tym, że smaartfony OnePlus korzystały z technologii Dash Carge, które niedawno stała się Warp Charge. Technologia ta działa zupełnie inaczej niż Qualcommowe QuickCharge czy rozwiązania innych producentów. Tym samym power banki innych firm mogą wprawdzie ładować smartfony OnePlus, ale będzie to trwało zdecydowanie dłużej niż w przypadku tradycyjnej ładowarki znajdującej się w zestawie.

Nowy power bank OnePlus z szybkim ładowaniem w końcu trafi na rynek?
Power bank OnePlus z 2015 roku

Teraz sytuacja ma się zmienić. Carl Pei, współzałożyciel OnePlus, opublikował na swoim koncie w serwisie Twitter post, który w oczywisty sposób zdradza nam, że chiński producent pracuje właśnie nad nowym power bankiem. Sprzęt ten ma wspierać szybkie ładowanie i bez wątpienia chodzi właśnie o technologię OnePlusa. Ciężko powiedzieć cokolwiek więcej na temat specyfikacji czy wyglądu nadchodzącej nowości firmy.

Zobacz także: Kolejne plotki na temat OnePlus 8 Pro trafiają do sieci. Czy jest na co czekać?

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Bardzo możliwe, że urządzenie to pojawi się na rynku razem z OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro. Miejmy nadzieję, że chiński producent stanie na wysokości zadania i pokaże światu coś, co faktycznie spełni wymagania użytkowników smartfonów tej firmy. Premiera nowości OnePlus może odbyć się już w marcu lub na początku kwietnia tego roku. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus 7T McLaren Edition, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na power bank OnePlus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!