OnePlus 8 Pro ma trafić na rynek z ekranem o odświeżaniu 120 Hz

OnePlus 8 Pro ma trafić na rynek z ekranem o odświeżaniu 120 Hz

Producenci dostrzegli, że zwiększenie odświeżania ekranów jest czymś czego chcą użytkownicy i tak naprawdę coraz to więcej firm wykorzystuje to w swoich flagowcach. OnePlus 7 Pro był pierwszym smartfonem tej firmy, który otrzymał wyświetlacz cechujący się odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczne flagowce w tej kwestii będą jeszcze lepsze!

OnePlus 8 Pro otrzyma odświeżanie 120 Hz?

Oczywiście odświeżanie na poziomie 90 Hz pojawi się praktycznie w każdym z przyszłorocznych flagowców. Plotki mówią, że zarówno Samsung jak i Xiaomi pójdą tą drogą, ale zapewne inni producenci także nie będą chcieli pozostawać z tyłu. OnePlus chce być jednak o krok przed konkurencją. Z tego też powodu OnePlus 8 Pro ma otrzymać wyświetlacz cechujący się odświeżaniem na poziomie aż 120 Hz. Warto jednak zauważyć, że nie będzie to nowość na rynku mobilnym. Nie tak dawno do sprzedaży trafił ASUS ROG Phone II, który właśnie oferuje odświeżanie 120 Hz.

OnePlus 8 Pro ma trafić na rynek z ekranem o odświeżaniu 120 Hz

To jednak nie jedyne informacje na temat specyfikacji OnePlus 8 Pro, które pojawiły się w sieci. Smartfon ten ma trafić na rynek z czterema aparatami tylnymi. Oprócz głównego oczka o rozdzielczości 64 Mpix lub 108 Mpix na pleckach mamy znaleźć także teleobiektyw oferujący 3-krotny zoom optyczny, obiektyw superszerokokątny oraz dodatkowy aparat, który na tę chwilę pozostaje tajemnicą. Oczywiście za wydajność powinien być odpowiedzialny Qualcomm Snapdragon 865 Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: OnePlus może pracować nad własną opaską sportową

Kiedy możemy spodziewać się premiery OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro? Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o drugim kwartale 2020 roku. Do tego czasu w sieci powinno pojawić się jeszcze naprawdę sporo plotek oraz informacji pochodzących od samego producenta. Tym samym bardzo możliwe, że po raz kolejny wszystko stanie się jasne jeszcze przed oficjalną prezentacją. Czym jeszcze OnePlus 8 i Oneplus 8 Pro nas zaskoczą? Czas pokaże!

Co myślicie o specyfikacji OnePlus 8 Pro? Czekacie na zastosowanie ekranu o odświeżaniu na poziomie 120 Hz w flagowcach tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!