OnePlus 8 Pro uchwycony na zdjęciu potwierdzającym plotki

OnePlus 8 Pro uchwycony na zdjęciu potwierdzającym plotki

Nowe flagowce firmy OnePlus mają trafić na rynek w drugim kwartale 2020 roku. I chociaż od premiery OnePlus 7T oraz OnePlus 7T Pro nie minęło zbyt wiele czasu to już teraz w sieci pojawiają się plotki dotyczące przyszłorocznych urządzeń. Teraz najprawdopodobniej prototyp mocniejszego z telefonów został zauważony na zdjęciach!

Zdjęcie potwierdzające wszechobecne plotki

Tak naprawdę od dłuższego czasu mówi się, że OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro mają trafić na rynek z dziurą w wyświetlaczu skrywającą aparat do zdjęć typu selfie. Wersja z “Pro” w nazwie ma także otrzymać ekran charakteryzujący się odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Teraz do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające najprawdopodobniej prototyp OnePlusa 8 Pro i tak naprawdę smartfon ten wygląda praktycznie dokładnie tak jak wcześniejsze rendery. W wyświetlaczu znajdziemy dziurę w wyświetlaczu skrywającą 2 aparaty. Najprawdopodobniej standardowa wersja flagowca chińskiego producenta otrzyma jedynie jedno oczko do zdjęć typu selfie.

OnePlus 8 Pro uchwycony na zdjęciu potwierdzającym plotki

Suwak pozwalający na szybką zmianę trybów zostanie umiejscowiony na prawej krawędzi. Co więcej OnePlus 8 Pro otrzyma obustronnie zaokrąglony ekran. I trzeba przyznać, że tak wyglądający flagowiec producenta z Państwa Środka wygląda naprawdę dobrze. Ciężko powiedzieć czy to jedynie bardzo wczesny prototyp czy jednak chiński producent już jest na tak zaawansowanym etapie w produkcji przyszłorocznych sprzętów, że testuje finalną wersję.

Zobacz także: OnePlus 8 Pro ma trafić na rynek z ekranem o odświeżaniu 120 Hz

Niemniej jednak OnePlus 8 Pro będzie bez wątpienia flagowcem z prawdziwego zdarzenia. Qualcomm Snapdragon 865 oraz minimum 6 GB RAM-u powinny zapewnić wydajność, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pełna specyfikacja OP 8 Pro pozostaje jednak tajemnicą. Do premiery tego urządzenia pozostało jeszcze sporo czasu, a co za tym idzie zapewne w sieci pojawi się jeszcze ogrom informacji na ten temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o tak wyglądającym OnePlus 8 Pro? Czekacie na premierę tego urządzenia? Czego po nim oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzu!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!