OnePlus 8T naładujemy w trymiga!

OnePlus 8T

Już 14 października swój debiut będzie miał nowy smartfon firmy OnePlus. Mowa tu o OnePlus 8T, czyli ulepszonej wersji OnePlusa 8. Co prawda, dosyć sceptycznie do niego podchodzę pod kątem jakiejkolwiek atrakcyjności, ale to, jak szybko go naładujemy, robi wrażenie.

Nie musisz już podłączać telefonu na noc

Zazwyczaj to właśnie przed pójściem spać podłączamy naszego smartfona do ładowania. Chcemy, by rano nasze urządzenie było w pełni naładowane i gotowe na cały dzień pracy. Czasami jednak zdarza się o tym zapomnieć i rano czeka nas wówczas niemiła niespodzianka. Najczęściej kończy się to koniecznością zabrania ze sobą power banka bądź ładowarki. OnePlus 8T nie będzie miał tego problemu. Producent uchylił rąbka tajemnicy na jego temat. Smartfon ten będzie obsługiwał nową technologię szybkiego ładowania – Warp Charge 65. Jak możecie się domyśleć, ładowanie urządzenia odbywać się będzie za pomocą ładowarki o mocy 65 W. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu podwójnej baterii w tym urządzeniu o łącznej pojemności 4500 mAh. W 15 minut naładujemy go do 58%, co powinno przełożyć się na mniej więcej cały dzień mało intensywnego użytkowania. Do pełna natomiast uzupełnimy brakującą energię w 39 minut.

Warto przeczytać: Cena OnePlus 8T najprawdopodobniej przestała być tajemnicą!

To właśnie dzięki temu możemy go naładować do pełna nawet przed wyjściem do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Zajmie to nie więcej niż szybka poranna toaleta i przygotowanie śniadania. Dodatkowo, to także lepsze rozwiązanie niż pozostawienie urządzenia do ładowania na całą noc. Sama ładowarka, która obsługiwała będzie Warp Charge 65 będzie posiadała dwa proty USB typu C. Dodatkowo, obsługuje także PowerDelivery o mocy 45 W i wszystkie poprzednie technologie Warp Charge. Zapowiada się to naprawdę obiecująco. Przyznam, że faktycznie będzie to jakaś zaleta OnePlusa 8T, lecz wciąż uważam, że tych zmian jest za mało, są za mało znaczące. Wciąż, według mnie, będzie to mało rozsądny zakup.

Jak Wam się podoba nowa informacja o OnePlus 8T? Uważacie,
że to może uczynić go atrakcyjnym urządzeniem?
Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!