OnePlus 8T nie będzie rewolucją. Przynajmniej w kwestii wyglądu!

oneplus 8 aparat

To, że OnePlus już pracuje nad kolejnymi flagowcami jest wręcz pewne. Standardem stało się to, że firma ta prezentuje światu swoje topowe smartfony dwa razy w roku. Co za tym idzie już w okolicach października powinniśmy doczekać się premiery modelu OnePlus 8T, który teraz został odnaleziony na pierwszej grafice. Czy jest na co czekać?

Ten wygląd już znamy!

Pierwsza oficjalna grafika OnePlus 8T pochodzi z dokumentacji Android 11 Developer Preview. Oczywiście dane te miały dotyczyć aktualnego flagowca czyli OnePlus 8, ale sama grafika trafiła do sieci pod nazwą “OnePlus_8T.webp”. Czy producent z Państwa Środka w ten sposób ujawnił światu wygląd swojej nadchodzącej nowości? Bardzo możliwe. Producenci bardzo często przedpremierowo ujawniają naprawdę sporo informacji na temat urządzeń jeszcze przed oficjalnym zaprezentowaniem danego sprzętu światu i myślę, że podobnie sytuacja wygląda i w tym przypadku.

OnePlus 8T nie będzie rewolucją. Przynajmniej w kwestii wyglądu!

Patrząc na grafikę OnePlus 8T nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na froncie znajdziemy praktycznie bezramkowy wyświetlacz z pojedynczą dziurką skrywającą aparat do zdjęć typu selfie. I tak naprawdę OnePlus 8 wyglądał praktycznie identycznie, ale mam wrażenie, że przestrzeń nad i pod ekranem w modelu tym była nieznacznie większa. Niemniej jednak bardzo ciężko ocenić to po tego typu renderach, ponieważ w wielu przypadkach producenci, delikatnie mówiąc, zakłamują wygląd swoich smartfonów na grafikach, aby te wyglądały jeszcze lepiej niż w rzeczywistości. Na prawej krawędzi znajdzie się przycisk zasilania oraz niewielki suwak pozwalający na szybką zmianę trybów, a na lewej dwa przyciski głośności. Wygląd plecków OnePlus 8T nadal pozostaje tajemnicą.

Zobacz także: Zawsze chciałeś być testerem? OnePlus ma coś dla ciebie!

Co ze specyfikacją?

Pewne jest, że OnePlus 8T będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865+. Jednostka ta aktualnie jest najmocniejszym procesorem w androidowym świecie, a producent z Państwa Środka przyzwyczaił nas do tego, że oferuje swoim użytkownikom najwyższą wydajność. Nadchodząca nowość powinna otrzymać także minimum 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Bez wątpienia nie zabraknie także ekranu OLED o zwiększonej częstotliwości taktowania czy głośników stereo. Po raz kolejny zagadką zostają aparaty. W dzisiejszych czasach sami użytkownicy chcą, aby smartfon oczarowywał ich jakością zdjęć i miejmy nadzieję, że tak będzie to wyglądać w przypadku OnePlus 8T. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus 8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o tak wyglądającym OnePlus 8T? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!