Nadchodzący smartfon OnePlus zdradza swoją specyfikację techniczną! Co zaoferuje OnePlus Ace 2 Pro?

Specyfikacja techniczna OnePlus Ace 2 Pro
OnePlus Ace 2 (fot. producenta)

OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego smartfona Ace 2 Pro, który właśnie pojawił się w popularnych benchmarku Geebench, dzięki czemu poznaliśmy sporą część jego prawdopodobnej specyfikacji technicznej. Zobaczcie sami, co zaoferuje nadchodzący model. 

Co już wiemy na temat specyfikacji technicznej OnePlus Ace 2 Pro?

Na froncie smartfona znaleźć się ma 6,74-calowy wyświetlacz Fluid AMOLED o rozdzielczości 1,5K (1240×2772 pikseli) i wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. 

OnePlus Ace 2 Pro specyfikacja techniczna
OnePlus Ace 2 (fot. producenta)

Za działanie OnePlus Ace 2 odpowiedzialny prawdopodobnie będzie procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który składa się z jednego rdzenia Cortex-X3 o taktowaniu 3.2 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A715 o taktowaniu 2.8 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.8 GHz, trzech rdzeni Cortex-A510 o taktowaniu 2.0 GHz oraz układu graficznego Adreno 740. 

Testowany w Geekbench wariant został wyposażony w 16 GB pamięci operacyjnej RAM LPDDR5X i uzyskał w teście jednordzeniowym 1574 punktów, natomiast w teście wielu rdzeni uzyskano aż 5701 punktów. Co ciekawe, nieoficjalnie mówi się, że najmocniejszy wariant OnePlus Ace 2 Pro zostanie wyposażony w 24 GB pamięci RAM oraz 1 TB pamięci wewnętrznej.  

Nadchodzący smartfon OnePlus zdradza swoją specyfikację techniczną! Co zaoferuje OnePlus Ace 2 Pro?
OnePlus Ace 2 (fot. producenta)

Ponadto na wyposażeniu omawianego smartfona OnePlus pojawić się ma akumulator o pojemności 5000 z technologią szybkiego ładowania o mocy 150 W, aparat główny 50 Mpx z matrycą Sony IMX890 z dodatkowym obiektywem ultraszerokokątnym 8 Mpx oraz obiektywem do zdjęć makro 2 Mpx. 

Jeśli chodzi o dostępność, to OnePlus Ace 2 Pro prawdopodobnie nie opuści azjatyckiego rynku, ale na światowych rynkach model ten powinien pojawić się jako OnePlus 11T. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!