OnePlus Buds mają oferować bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu

OnePlus Buds

Premiera pierwszych w historii słuchawek TWS firmy OnePlus ma odbyć się już 21 lipca czyli w ten sam dzień co nowy średniak producenta z Państwa Środka. Teraz w sieci pojawiła się oficjalna grafika zdradzająca nam, że sprzęt ten powinien oferować naprawdę spory czas pracy na jednym ładowaniu!

Co wiemy o OnePlus Buds?

Firma OnePlus publikując kolejny plakat zapowiadający premierę nowych słuchawek TWS tak naprawdę robi wszystko, aby podgrzać atmosferę przed samą premierą i sprawić, że jak najwięcej osób zwróci swój wzrok w stronę właśnie tego sprzętu. Oczywiście musimy być świadomi tego, że OnePlus Buds tak naprawdę nie będą działać na jednym ładowaniu przez aż 30 minut. O co za tym chodzi z nowym plakatem? Czas podany przez Producenta z Państwa Środka to czas, który osiągniemy wykorzystując etui będące także bankiem energii. Same słuchawki mają działać na jednym ładowaniu przez jakieś 7 godzin.

OnePlus Buds mają oferować bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu

I bez wątpienia taki czas powinien sprostać oczekiwaniom większości przeciętnych użytkowników. Co więcej etui pozwoli na trzykrotne naładowanie tego sprzętu, a to w sumie daje nam prawie 30 godzin pracy. Pełna specyfikacja OnePlus Buds pozostaje na tę chwilę tajemnicą, ale bardzo możliwe, że sam producent jeszcze przed premierą opublikuje w sieci więcej informacji na ten temat. Same słuchawki mają ważyć jakieś 4,6 g, a etui 36 g.

Zobacz także: OnePlus Buds certyfikowane w Finlandii. Premiera już niedługo?

Firma zapowiada także, że opóźnienie będzie tak małe jak w przypadku tradycyjnych słuchawek wyposażonych w przewód. Bez wątpienia ciekawym dodatkiem byłoby wykorzystanie także aktywnej redukcji szumów. Jednocześnie liczę na to, że zostaniemy dość pozytywnie zostaniemy zaskoczeni ceną. Nie spodziewałbym się, że OnePlus Buds będą tanie, ale miejmy nadzieję, że zaoferują one bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Wszystko powinno stać się jasne już 21 lipca!

Co myślicie o OnePlus Buds? Czekacie na premierę nowych słuchawek chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!