OnePlus Buds certyfikowane w Finlandii. Premiera już niedługo?

OnePlus Buds

O tym, że chiński gigant, OnePlus, pracuje nad słuchawkami bezprzewodowymi TWS, wiemy już od maja tego roku. Mają się one nazywać OnePlus Buds, lecz niech Was nazwa nie zmyli – konstrukcją bliżej im do AirPodsów. Według najnowszych informacji, ich premiera może mieć miejsce już niedługo!

Czy OnePlus Buds zadebiutują razem z OnePlus Nord?

Już 21 lipca tego roku, za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się premiera najnowszego smartfonu firmy OnePlus, który to będzie ich pierwszym średniopółkowcem. Mowa tu oczywiście o OnePlus Nord i to właśnie w jego towarzystwie mogą zadebiutować nowe słuchawki bezprzewodowe TWS tego producenta. Skąd takie przypuszczenia? OnePlus Buds zostały certyfikowane w Finlandii, co oznacza, że ich premiera odbędzie się już niedługo.

OnePlus Buds certyfikacja

Zobacz także: TCL rusza z masową produkcją wyświetlaczy o odświeżaniu 144 Hz

Skoro lada moment ma się ukazać ich kolejny smartfon, to bardzo możliwe, że wykorzystają tę sytuację, by pokazać światu także słuchawki. Przy okazji certyfikacji, niestety, nie dowiedzieliśmy się niczego szczególnego. No może oprócz tego, że ich case będzie obsługiwał ładowanie z mocą 7.5 W, a same słuchawki będą ładowały się prądem o mocy 1.56 W. Oznacza to dla nas w praktyce tyle, że uzupełnienie energii będzie odbywało się dość sprawnie. Dla porównania, moje słuchawki KZ S1D ładują się prądem o mocy 0.75 W, zaś case – 5 W. Wydaje się to być niewielką różnicą, lecz przy tak małych pojemnościach baterii tych sprzętów sądzę, iż można to będzie odczuć. Jestem bardzo ciekaw tego, jaki poziom będą one sobą reprezentowały. Wyczekuję ich premiery i mam szczerą nadzieję, że faktycznie pokazane zostaną wraz z ich nadchodzącym średniakiem. Pamiętajmy jednak, że są to tylko domysły, aczkolwiek czymś podparte. Potęgowane jest to też tym, że OnePlus jeszcze takich słuchawek w swojej ofercie nie ma, a znaczna część konkurencji wprowadziła je na rynek już dawno.

A czy Wy czekacie na premierę nowych słuchawek bezprzewodowych od OnePlus?
Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!