OnePlus Buds Z2 już są! Nie są wyjątkowo tanie…

OnePlus Buds z2

OnePlus właśnie wprowadził do sprzedaży nowe słuchawki Buds Z2. Zakup jest możliwy na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce. Ile kosztują?

OnePlus Buds Z2 oficjalnie

OnePlus właśnie wprowadził do sprzedaży kolejny model słuchawek. Producent obiecuje, że będą one lżejsze, stabilniejsze i o 15% mniejsze od poprzednika – OnePlus Buds Z. Warto dodać, że te pojawiły się w październiku 2020 roku i kosztowały 59 EUR.

Nowe słuchawki zostały wyposażone w przetwornik dynamiczny 11 mm oraz trzy mikrofony ENC. Ma to pomóc w podniesieniu wygody podczas rozmowy telefonicznej. Mamy tutaj oczywiście też ANC, czyli aktywną redukcję szumów. Nie zabrakło mojego ulubionego trybu przepuszczania dźwięków, który pozwala chociażby porozumieć się przy kasie w sklepie bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Każda ze słuchawek ma wbudowaną baterię 40 mAh, co ma pozwolić do 5 godzin odsłuchu z włączonym ANC lub na 7 godzin bez redukcji szumów. Mówi się także o 3,5 godziny rozmów telefonicznych. Etui natomiast ten czas ma wydłużyć – do 27 godzin z ANC lub do 38 godzin bez redukowania hałasu.

Nie zabrakło standardów w postaci zasięgu do 10 metrów, obsługi SBC i AAC oraz certyfikatu IP55. Mamy tutaj też technologie Dolby Atmos, a 10 minut ładowania ma dać kolejne 2 godziny odsłuchu.

A co z ceną? Ta nie jest zbyt niska, bowiem wynosi 99 EUR. Daje to około 460 złotych. W porównaniu do poprzedniego modelu, cena mocno wystrzeliła do góry – Z2 są niemalże 2 razy droższe. Słuchawki można kupić na oficjalnej stronie OnePlusa.

Źródło: OnePlus

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!